Atsinaujinęs VISION EXPRESS naujoje vietoje PPC OZAS II aukšte

Mielieji, kviečiame apsilankyti atsinaujinusiame, moderniame ir išskirtiame VISION EXPRESS optikos salone! Naujose patalpose II aukšte įsikūręs optikos salonas prekybos centro OZAS lankytojams, Vilniaus gyventojams bei miesto svečiams siūlys aukščiausios kokybės garsiausių prekės ženklų prekes bei profesionalias paslaugas.

VISION EXPRESS tiki, kad stilingi akiniai – stilingas žvilgsnis į pasaulį, tad optikos salone siūlomas platus madingiausių akinių rėmelių bei saulės akinių asortimentas. Nesvarbu, ar esate klasikinio stiliaus gerbėjas, elegantišką įvaizdį puoselėjanti moteris, solidumą vertinantis vyras ar naujausias mados tendencijas sekantis jaunuolis – patinkančius, patogius, stilingus ir, žinoma, ryškų regėjimą užtikrinančius akinius tikrai išsirinksite.

Profesionalios, išsamios konsultacijos ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Mūsų optikos salono konsultantės, turėdamos ilgametę šio pobūdžio darbo patirtį, ne tik pasiūlys geriausiai gražiausius veido bruožus pabrėžiančius rėmelius ar saulės akinius, bet ir patars, kokio tipo akinių ar kontaktiniai lęšiai pagal receptą tinkamiausi, garantuosiantys didžiausią komfortą bei patogumą.

VISION EXPRESS – geriausia vieta įsigyti korekcinius akinius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšius. Mes tikime, kad naujame modernaus koncepto VISION EXPRESS optikos salone, kiekvienam klientui akinių ar kontaktinių lęšių rinkimosi procesas bus malonus, lydimas teigiamų emocijų.