Ypatingas pasiūlymas: SWAROVSKI akiniai už 169 Eur + žėrinti dovana!

VISION EXPRESS artėjančių gražiausių švenčių proga pristato ypatingą pasiūlymą – „Swarovski“ korekciniai akiniai tik už 169 Eur ir nuostabus žėrintis kaklo papuošalas dovanų!

„Swarovski“ nauja akinių kolekcija pasižymi ikoniškais, meistriškai pagamintais modeliais, dar labiau pabrėžiančiais Jūsų individualumą ir šiuolaikišką moteriškumą. O kas gali atsispirti kristalų, kuriais yra puošti akinių rėmeliai, blizgesiui? Tad dabar galite ne tik įsigyti „Swarovski“ korekcinius akinius už ypatingą kainą, bet ir gauti nepaprastai žėrinčią dovaną – „Swarovski“ kaklo papuošalą! Pasveikinkite save artėjančių švenčių proga iš anksto.

„Swarovski“ korekcinius akinius už specialią kainą sudaro: „Swarovski“ prekės ženklo akinių rėmeliai, 1.5 Excellence akinių lęšiai su antirefleksine danga ir akinių gamyba. Norint įsigyti akinius su kitais lęšiais, pasirinktų lęšių pilna kaina mokama papildomai. Regėjimo patikrinimo paslauga į pasiūlymą neįskaičiuota. „Swarovski“ kaklo papuošalų kiekis ribotas, papuošalai dovanojami, kol yra optikos salone. Akcijos pasiūlymas galioja tik perkant ir gaminant „Swarovski“ korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone.

 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.