CAROLINA HERRERA akiniai tik 149 Eur

Naujausios akinių kolekcijos jau VISION EXPRESS optikos salonuose!

Šį pavasarį sutinkame ypatinga rėmelių kolekcija ir ypatingu pasiūlymu – Carolina Herrera korekciniai akiniai tik 149 Eur.
Korekcinius akinius sudaro: CAROLINA HERRERA akinių rėmeliai + plastikiniai akinių lęšiai su antirefleksine danga + akinių gamyba*.

CAROLINA HERRERA EYEWEAR kolekcija – tai moteriška elegancija kiekvieną dieną. Stilingi akinių rėmeliai, pasižymintys šiuolaikišku prašmatniu dizainu, yra pagaminti Italijoje iš aukščiausios kokybės medžiagų. Carolina Herrera akiniai išsiskiria itin kokybiška ir patvaria konstrukcija bei funkcionalumu ir lengvumu juos nešiojant. Ir žinoma – tai naujausių mados tendencijų atspindys! Užsukite į artimiausią optikos saloną, ir atraskite savuosius CAROLINA HERRERA akinius iš naujausios kolekcijos.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Akcijos sąlygos:

  • Pasiūlymą sudaro: CAROLINA HERRERA akinių rėmeliai, 1.5 FSV Organic HMC plastikiniai akinių lęšiai su antirefleksine danga (sph. +/- 4.00, cyl. +/- 1.00) ir akinių gamyba.
  • Norint įsigyti korekcinius akinius su kito tipo lęšiais, minusuojama 99 % nuolaidą 1.5 FSV Organic HMC lęšiams atitinkanti suma. 
  • Pasiūlymas nesumuojamas su kitomis akcijomis ar nuolaidomis. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje.
  • Pasiūlymas galioja 2022.03.14 – 2022.05.31 visuose VISION EXPRESS optikos salonuose.