Dovanok akims pavasarį!

Pavasarį tikrai yra ką pamatyti! O dar geriau – su naujais akiniais.

Matyt kiekvienas akinių nešiotojas yra patyręs tą nuostabų jausmą, kai užsideda naujus akinius – atrodo, kad viskas aplink daug ryškiau, spalvingiau ir aiškiau.
O kada pajausti tai vėl, jeigu ne pavasarį, kai iš tiesų aplink yra tiek daug visko pamatyti?

VISION EXPRESS optika šį pavasarį pasitinka ne tik naujausiomis akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijomis, naujais prekiniais ženklais ir dar didesniu asortimentu, bet ir ypatingu pasiūlymu – net 20 % nuolaida saulės ir korekciniams akiniams su VISION EXPRESS lojalumo kortele*.

Dar neturite mūsų lojalumo kortelės? Ne bėda. Atvykite į artimiausią optikos saloną, kur paprašysime užpildyti specialią anketą, o lojalumo programos teikiamais privalumais bei šios akcijos pasiūlymu galėsite pasinaudoti jau tą pačią dieną. 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Pasiūlymas galioja tik su VISION EXPRESS lojalumo kortele. Nuolaida korekciniams akiniams – tai -20 % rėmeliui ir -20 % akinių lęšių porai, perkant ir gaminant korekcinių akinių komplektą VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaida netaikoma akinių gamybai ir kitoms paslaugoms bei ekskliuzyvinių prekės ženklų kolekcijoms. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais, nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Akcija galioja 2022.03.01-2022.05.31.


Jūsų geras regėjimas ir Jūsų bei mūsų darbuotojų sveikata yra svarbiausia, tad garantuojame, kad laikomės visų reikalavimų saugumui užtikrinti:

  • Kiekviename optikos salone rasite dezinfekcinio skysčio, maloniai prašome dezinfekuoti rankas;
  • Optikos salėje privaloma dėvėti apsauginę veido priemonę; gydytojo kabinete apsauginės veido priemonės dėvėjimas taip pat būtinas;
  • Į gydytojo kabinetą įleidžiame tik po vieną klientą. Po kiekvieno vizito kabinetas ir visos priemonės kruopščiai dezinfekuojami;
  • Primename, kad reikia laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei saugaus 1-2 metrų atstumo;
  • Maloniai prašome pasimatuotus akinių rėmelius ar saulės akinius padėti ant stalų, kad galėtume juos dezinfekuoti;
  • Rekomenduojame už pirkinius atsiskaityti banko kortele;
  • Esant pageidavimui, pagamintus akinius galėsime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (mokama paslauga).

Likime sveiki!