Dovanų metas prasideda. Iki 30 % nuolaida korekciniams akiniams!

Laikas naujiems akiniams?
Mes sakome, kad laikas ir dovanoms!

VISION EXPRESS optikos salonuose ypatingas pasiūlymas – net iki 30 % nuolaidos korekciniams akiniams*!
Užsukite į artimiausią optikos saloną, čia dirbantys regėjimo ekspertai profesionalia aparatūra patikrins regėjimą, atsakys į rūpimus klausimus, o savo darbą puikiai išmanantys konsultantai rekomenduos ir padės išsirinkti labiausiai Jums tinkančius akinių rėmelius. 

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1-2 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Karantino metu daug žmonių skundėsi padidėjusiu akių nuovargiu ar prastesniu matymu, tad visus raginame nelaukti – profilaktinio regos patikrinimo metu regėjimo ekspertai ne tik patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas akių specialistą užsirašyti iš anksto internetu arba pasirinkto optikos salono telefonu. 

O gal ieškote prasmingos dovanos artimam žmogui ar draugui? VISION EXPRESS dovanų kuponas ne tik prasminga, bet ir vertinga dovana geresniam regėjimui užtikrinti.
Jūsų patogumui siūlome rinktis iš 25 Eur, 50 Eur, 100 Eur ar 150 Eur vertės kuponų arba specialų kuponą, skirtą regėjimo patikrinimo paslaugai. Daugiau informacijos čia.

 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

 

* Nuolaidos akinių rėmeliams ir lęšiams nurodomos optikos salonuose, galioja perkant ir gaminant korekcinių akinių komplektą VISION EXPRESS optikos salonuose. Nuolaidos netaikomos akinių gamybai ir kitoms paslaugoms. Pasiūlymas nesumuojamos su kitomis nuolaidomis, nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Akcija galioja 2021.11.05-2022.01.02.

 


Jūsų geras regėjimas ir Jūsų bei mūsų darbuotojų sveikata yra svarbiausia, tad garantuojame, kad laikomės visų reikalavimų saugumui užtikrinti:

  • Prie įėjimo į optikos saloną rasite informacinį pranešimą apie didžiausią galimą lankytojų skaičių vienu metu. Maloniai prašome palaukti, jeigu matote, kad maksimalus žmonių skaičius jau pasiektas;
  • Kiekviename optikos salone rasite dezinfekcinio skysčio, maloniai prašome dezinfekuoti rankas;
  • Tiek optikos salėje, tiek gydytojo kabinete privaloma teisingai dėvėti apsauginę veido priemonę;
  • Į gydytojo kabinetą įleidžiame tik po vieną klientą. Po kiekvieno vizito kabinetas ir visos priemonės kruopščiai dezinfekuojami;
  • Primename, kad reikia laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei saugaus 1-2 metrų atstumo;
  • Maloniai prašome pasimatuotus akinių rėmelius ar saulės akinius padėti ant stalų, kad galėtume juos dezinfekuoti;
  • Rekomenduojame už pirkinius atsiskaityti banko kortele;
  • Esant pageidavimui, pagamintus akinius galėsime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (mokama paslauga).

Likime sveiki!