Inovatyvūs PRECISION1 vienadieniai kontaktiniai lęšiai

VISION EXPRESS pristato inovatyvius PRECISION1 vienadienius kontaktinius lęšius ir vienadienius kontaktinius lęšius PRECISION1 for Astigmatism, skirtus turintiems astigmatizmą.

PRECISION1 ypatingi tuo, kad dėka unikalios Smartsurface® technologijos garantuoja ne tik tikslų ir kokybišką matymą, bet ir ilgalaikį komfortą ir malonų pojūtį akyse, nešiojant lęšius net iki 16 valandų per parą. Šie astigmatiniai kontaktiniai lęšiai yra sukurti taip, kad juos patogu nešioti lyg paprastus, sferinius, lęšius – Precision Balance 8I4™ technologijos dėka užtikrinama stabili lęšių padėtis akyse.

VISION EXPRESS optikos salonuose PRECISION1 vienadieniams kontaktiniams lęšiams galioja specialus pasiūlymas – perkant 2 ar daugiau pakuočių, taikoma net 35 % nuolaida!*
Išmėgink PRECISION1 ir  PRECISION1 for Astigmatism – pamatyk naujai!

* Nuolaida galioja perkant dvi ar daugiau PRECISION1 ar PRECISION1 for Astigmatism dėžutes kontaktinių lęšių. Nuolaidos nesumuojamos. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje.


Kas yra astigmatizmas ir kodėl reikalingi specialūs, toriniai, kontaktiniai lęšiai?
Astigmatizmas yra dažna liga, kuria serga tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Ją sukelia netaisyklinga akies lęšiuko forma, dėl kurios akis laužia šviesos spindulius skirtinguose taškuose, ir jie susikerta keliuose taškuose, o ne viename (kaip turėtų būti). Todėl astigmatizmu sergančio žmogaus matomas vaizdas tiek iš arti, tiek į tolį susidaro iškreiptas ir neryškus. Astigmatiniai (arba toriniai) kontaktiniai lęšiai yra sukurti specialiai taip, kad atitiktų astigmatinių akių formą ir garantuotų maksimaliai ryškų ir aiškų matomą vaizdą. Ir nors anksčiau šių lęšių pasiūla buvo labai ribota, mokslo pažangos ir naujausių technologijų dėka ši astigmatizmo korekcijos priemonė dabar prieinama kiekvienam.

Kuo ypatingi PRECISION1 kontaktiniai lęšiai?
Tai aukščiausios kokybės vienadieniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos. Lęšiai ypatingai ploni, todėl jų nešiojimas yra lengvas, be to, pasižymi dideliu drėgmės sulaikymo ir deguonies pralaidumo lygiu. Šie kontaktiniai lęšiai skirti visiems, kurie siekia maksimalaus patogumo ir komforto.

  • Tai inovatyvūs kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš naujos silikono-hidrogelio medžiagos, pasižymintys nauja paviršiaus dangos struktūra.
  • Specialios Smartsurface® technologijos dėka vandens koeficientas didėja nuo 51 % lęšio viduje iki daugiau nei 80 % lęšio paviršiuje. O tai garantuoja optinį tikslumą, stabilaus dirbtinių ašarų sluoksnio palaikymą ir ypatingą komfortą nešiojant lęšius.
  • Šiems lęšiams būdingas itin didelis deguonies pralaidumas, todėl akys nuolat „kvėpuoja“, atrodo sveikai ir gražiai.
  • Dėka ypatingos lęšių struktūros, juos lengva įsidėti ir išsiimti, todėl yra rekomenduojami asmenims, vertinantiems ir siekiantiems ilgalaikio komforto bei lengvo naudojimo.
  • Precision1 kontaktiniai lęšiai blokuoja 90 % kenksmingos UVA spinduliuotės ir net 99 % UVB spinduliuotės. Jie ne tik mažina UV spindulių tiesioginį poveikį akims, bet ir saugo nuo galimų pažeidimų.

Kaip išsirinkti tinkamus torinius (astigmatinius) kontaktinius lęšius? Astigmatizmu sergančiam asmeniui kontaktiniai lęšiai parenkami individualiai, atsižvelgus į akies laužiamosios galios rodiklius ir kitus regėjimo patikrinimo metu gautus rezultatus. Kontaktinių lęšių recepte be įprastų dioptrijų bus įtrauktas ir cilindro parametras, gerinantis regėjimą sufokusuojant vaizdą. Jeigu dvejojate, kokio tipo kontaktiniai lęšiai Jums reikalingi ar norite išbandyti naujus, atvykite į VISION EXPRESS – optikose dirbantys akių specialistai visada pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus, patikrinti regėjimą, pakonsultuoti bei patarti. Užsiregistruoti vizitui pas akių specialistą.

 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.