Išmanus sprendimas šiuolaikinio gyvenimo poreikiams

Daug laiko per dieną dirbate kompiuteriu? O gal daugiau nei 2 valandas per dieną praleidžiate prie išmanaus telefono ekrano? Tai neišvengiama šiuolaikinio žmogaus kasdienybėje, bet regėjimo ekspertai įspėja, kad daug laiko leidimas prie išmaniųjų irenginių gali sukelti skaitmeninę akių įtampą, kurios simptomai gali būti galvos skausmas, akių nuovargis, kaklo skausmas ir pavargusios akys. SEIKO, pasaulyje pripažintas lęšių gamintojas, keliantis tik aukščiausius kokybės reikalavimus, pristato išmanų sprendimą šiuolaikinio gyvenimo poreikiams – SEIKO SMARTZOOM akinių lęšius. 
Šie lęšiai specialiai sukurti taip, kad užtikrintų išskirtinį kokybišką matymą, bet tuo pačiu padėtų sumažinti skaitmeninę akių įtampą, suteikiant aukščiausią komforto pojūtį daug laiko praleidžiant prie išmaniųjų įrenginių – žiūrint iš arti, vidutiniais atstumais. SEIKO SMARTZOOM lęšiai yra specialiai sukurti tiems žmonėms, kurie dvi ar daugiau valandų per dieną praleidžia naudodamiesi skaitmeniniais ekranais.

Jeigu ir Jūs daug laiko praleidžiate prie kompiuterio ar telefono ekrano, kviečiame pasinaudoti ypatingu VISION EXPRESS pasiūlymu – net 25 % nuolaida visiems SEIKO SMARTZOOM serijos lęšiams su SRB danga. Akcija sumuojasi su 25 % nuolaida akinių rėmeliams, tad tai puiki proga įsigyti išskirtinį komforto jausmą ir kokybiškai gerą regėjimą užtikrinančius akinius pigiau (pasiūlymas galioja iki 2021.03.31). 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Nuolaida galioja perkant pilną akinių komplektą, kurį sudaro akinių rėmeliai, progresiniai akinių lęšiai ir akinių gamyba. Nuolaida nesumuojama su kitų akcijų nuolaidomis ar pasiūlymais.


Jūsų geras regėjimas ir Jūsų bei mūsų darbuotojų sveikata yra svarbiausia, tad garantuojame, kad laikomės visų reikalavimų saugumui užtikrinti:

  • Prie įėjimo į optikos saloną rasite informacinį pranešimą apie didžiausią galimą lankytojų skaičių vienu metu. Maloniai prašome palaukti, jeigu matote, kad maksimalus žmonių skaičius jau pasiektas;
  • Kiekviename optikos salone rasite dezinfekcinio skysčio, maloniai prašome dezinfekuoti rankas;
  • Tiek optikos salėje, tiek gydytojo kabinete privaloma teisingai dėvėti apsauginę veido priemonę;
  • Į gydytojo kabinetą įleidžiame tik po vieną klientą. Po kiekvieno vizito kabinetas ir visos priemonės kruopščiai dezinfekuojami;
  • Primename, kad reikia laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei saugaus 1-2 metrų atstumo;
  • Maloniai prašome pasimatuotus akinių rėmelius ar saulės akinius padėti ant stalų, kad galėtume juos dezinfekuoti;
  • Rekomenduojame už pirkinius atsiskaityti banko kortele;
  • Esant pageidavimui, pagamintus akinius galėsime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (mokama paslauga).

Likime sveiki!