Išpardavimas: akinių rėmeliams ir saulės akiniams net iki -50 %!

VISION EXPRESS optikos salonuose vasaros išpardavimas: dabar gražiausius saulės akinius ir akinių rėmelius įsigykite net iki -50 %* pigiau!

Mes tikime, kad kiekvieno veidas yra tarsi meno kūrinys, tad išryškinti gražiausius bruožus ir užbaigti įvaizdį gali padėti stilingi rėmeliai ar saulės akiniai! Užsukite į Jums artimiausią VISION EXPRESS optikos saloną, kur galėsite pasirinkti iš daugiau nei 1000 akinių modelių ir atrasti sau labiausiai tinkančius už patrauklią kainą: čia sau tinkamus akinius ras ieškantys tiek geriausios kainos bei kokybės santykio, tiek nesenstančios klasikos ar naujausias mados tendencijas atliepiančių dizainerių akinių.

Stilingi akiniai Jūsų kerinčiam žvilgsniui!

Didelis šiuolaikiško dizaino, tiek ekonominės klasės, tiek garsių prekės ženklų, akinių rėmelių bei saulės akinių asortimentas – atraskite „Prada“, „Dolce&Gabbana“, „Gucci“, „Yves Saint Laurent“, „Ray-Ban“, „Furla“ ir daug kitų, naujausių kolekcijų akinių. 

Kiekvienam meno kūriniui reikia rėmelio. Išsirinkite savo veidui!


Primename, kad profilaktiškai regėjimą rekomenduojama tikrintis bent 1 kartą per metus. Pasirūpinkite savo ir artimųjų akių sveikata – užsiregistruokite regėjimo patikrinimui jau šiandien!

VISION EXPRESS optikos salonuose dirba ilgametę patirtį bei nuolat įgūdžius specialiuose mokymuose bei seminaruose tobulinantys regėjimo ekspertai, pasiruošę ne tik išsamiai patikrinti Jūsų regą, tačiau ir patarti gero regėjimo klausimais, įvertinti Jūsų akių sausumą, jautrumą šviesai.

VISION EXPRESS – akinių ekspertai


* Pasiūlymas galioja VISION EXPRESS lojalumo programos dalyviams. Nuolaida akinių rėmeliams galioja perkant pilną akinių komplektą (akinių rėmeliai ir lęšiai) bei gaminant akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ir pasiūlymais. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje.