Išskirtinis ir modernus VISION EXPRESS Gedimino pr. 3A, Vilniuje!

Kviečiame apsilankyti atsinaujinusiame, moderniame ir išskirtiniame VISION EXPRESS optikos salone Gedimino pr. 3A, Vilniuje.

Naujausios kolekcijos! VISION EXPRESS tiki, kad stilingi akiniai – stilingas žvilgsnis į pasaulį, tad optikos salone rasite platų naujausių kolekcijų akinių rėmelių ir saulės akinių asortimentą. Tikime, kad patinkančius, patogius, stilingus ir, žinoma, ryškų regėjimą užtikrinančius akinius tikrai išsirinksite. Atraskite daugiau nei 800 kruopščiai atrinktų modelių: itin platų Ray-Ban asortimentą, Etnia Barcelona, Dolce & Gabbana, Boss, Jimmy Choo, Furla, Prada, Gucci, Tom Ford ir daug kitų garsių prekės ženklų!

Akių ligų diagnostikos centras ir didžiausias akinių laboratorija! Optikos salonas išsiskiria ne tik didžiausia mūsų laboratorija, kurioje esant galimybei, Jūsų akinius pagaminsime ar pataisysime per 1 valandą, bet ir akių ligų diagnostikos centru. Čia daug metų darbinės patirties turintys regėjimo specialistai naujausia ir moderniausia aparatūra atliks išsamią Jūsų akių patikrą, esant poreikiui, rekomenduos atlikti papildomus tyrimus, tokius kaip akių dugno tyrimas, akių spaudimo matavimas, ašarų plėvelės (akių sausumo) tyrimas ar kt. Mūsų optikos salone dirbantys optometrininkai ir gydytojai oftalmologai ne tik profesionaliai patikrins regėjimą, bet ir pakonsultuos bei atsakys į rūpimus klausimus, susijusius su ryškesnio matymo užtikrinimu. Optikos salone tikrinamas suaugusiųjų ir vaikų regėjimas. Registruotis vizitui pas gydytoją galite optikos telefonu 8 616 36374 arba internetu: www.regejimopatikrinimas.lt

Profesionalios ir malonios konsultacijos! Optikos salono konsultantai, turėdami ilgametės šio pobūdžio darbo patirties, pasiūlys geriausiai Jūsų veido bruožus pabrėžiančius rėmelius ar saulės akinius bei patars, kokio tipo akinių ar kontaktiniai lęšiai pagal receptą tinkamiausi, garantuosiantys didžiausią komfortą bei patogumą. Profesionalios, išsamios konsultacijos ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui!

Kviečiame užsukti į atnaujintą optikos saloną Vilniaus širdyje – Gedimino pr. 3A!
Registracija vizitui pas regėjimo ekspertą čia.

 

VISION EXPRESS – Jūsų gero regėjimo ekspertas.