Jūsų akių komfortui - DIVINITI kontaktiniai lęšiai!

VISION EXPRESS kviečia išbandyti naujos kartos mėnesinius kontaktinius lęšius, pasinaudojant ypatingu pasiūlymu – DIVINITI komplektai už 15 Eur arba 20 Eur:

 • mažasis DIVINITI komplektas už 15 Eur: pora mėnesinių kontaktinių lęšių DIVINITI ir 100 ml tirpalo DIVINITI OCEAN MOIST (ypač tinka kelionėms)
 • didysis DIVINITI komplektas už 20 Eur: pora mėnesinių kontaktinių lęšių DIVINITI ir 380 ml tirpalo DIVINITI OCEAN MOIST 

DIVINITI kontaktiniai lęšiai – tai naujausios kartos silikono-hidrogelio kontaktiniai lęšiai, gaminami Japonijoje naudojant naujausias technologijas. Šie kontaktiniai lęšiai ypatingi tuo, kad apjungia dviejų pagrindinių iki šiol naudotų medžiagų – silikono-hidrogelio ir hidrogelio – savybes: silikonas-hidrogelis praleidžia didelį deguonies kiekį, būtiną akies ragenai, kad ši „natūraliai kvėpuotų“, o hidrogelio komponentas palaiko didelį vandens kiekį, t. y. akis nuolat drėkinama. Tokiu būdu naujausios kartos DIVINITI kontaktiniai lęšiai užtikrina ne tik Jūsų akių sveikatą ir komfortą, bet ir patogumą bei malonų pojūtį nešiojant juos kiekvieną dieną.

DIVINITI kontaktinių lęšių privalumai:

 • Itin didelis deguonies pralaidumas. Nešiojant kontaktinius lęšius, akies ragena privalo gauti deguonies tam, kad akys būtų sveikos ir atrodytų natūraliai. Pažangiausių technologijų dėka sukurti DIVINITI mėnesiniai kontaktiniai lęšiai praleidžia ypač didelį deguonies kiekį (net 161 Dk/t), o tai leidžia suteikti didžiausią komfortą ir sveikatą akims.
 • Aukštas akių drėkinimo lygis. Kuo vandens kiekis didesnis, tuo akis jausis geriau ir komfortiškiau visą dieną, nebus sausumo pojūčio ir akies dirginimo. DIVINITI kontaktinių lęšių paviršiaus drėkinimo technologija suteikia akims komforto visą dieną, nešiojant lęšius nuo ankstyvo ryto iki vėlyvaus vakaro.
 • Ypač lygaus paviršiaus minkšti kontaktiniai lęšiai. Specialios „NanoglassTM“ technologijos dėka šių kontaktinių lęšių paviršius yra ypatingai švelnus ir lygus, lęšiai švelniai priglunda prie ragenos, todėl net pamiršite juos esant akyse. Be to, lygus paviršius sukuria išskirtinį drėgmės palaikymą bei nešiojimo komfortą.
 • Akies dirginimo minimalizavimas. Kontaktinių lęšių kraštas yra labai plonas, o dėl unikalios „MeniSilkTM“ technologijos trintis tarp akies ir voko mirksėjimo metu yra itin maža. Todėl nešiojant šiuos kontaktinius lęšius, akies dirginimas sumažinamas iki minimumo.
 • Tinka ir jautrioms akims. DIVINITI produktai pasižymi išskirtinėmis antibakterinėmis savybėmis. Silikoninė hidrogelinė medžiaga, iš kurios pagaminti lęšiai, užtikrina ilgalaikę švarą ir kontaktinių lęšių naudojimo patogumą, o specialiai subalansuota Diviniti Ocean Moist tirpalo cheminė sudėtis lemia švelnią, bet stiprią dezinfekciją. Tai saugiausi produktai, tinkantys ir jautrioms akims. 
 • Platus stiprumų diapazonas ir dvi bazinės kreivės (lęšio plotis). Tai leidžia regėjimo specialistui parinkti akims tinkamiausius kontaktinius lęšius pagal dydį, kad šie nebūtų nei per dideli, nei per maži. 

Svarbus faktas! DIVINITI kontaktinių lęšių pakuotės gaminamos iš gamtai draugiškų medžiagų, kurios yra perdirbamos, o tai padeda sumažinti išmetamų atliekų kiekį pasaulyje.


DIVINITI OCEAN MOIST – daugiafunkcė kontaktinių lęšių dezinfekavimo ir priežiūros priemonė, tinkanti ir jautrioms akims. Ši priemonė buvo sukurta specialiai šiuolaikinių silikono-hidrogelio kontaktinių lęšių priežiūrai, nes ne tik valo, bet ir dezinfekuoja.

 • Veiksmingai valo ir pašalina nešvarumus.
 • Dezinfekuoja kontaktinius lęšius, bet yra visiškai saugi priemonė akims.
 • Tinka ir jautrioms akims, nes cheminiai tirpalo komponentai yra subalansuoti.
 • Suteikia ypatingą komfortą akims dėl aukšto drėkinimo lygio.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.