Klientų dienos šį savaitgalį!

VISION EXPRESS šį penktadienį ir šeštadienį kviečia į tikrą nuolaidų fiestą!
Tik birželio 17-18 dienomis VISION EXPRESS optikos salonuose net 40 % nuolaida šioms prekėms*:

  • 40 % nuolaida akiniams nuo saulės;
  • 40 % nuolaida akinių rėmeliams + 40 % nuolaida visiems akinių lęšiams;
  • 40 % nuolaida kontaktiniams lęšiams, perkant pakuotėmis;
  • 40 % nuolaida kontaktinių lęšių priežiūros priemonėms (tirpalams);
  • 40 % nuolaida aksesuarams ir akių drėkinimui bei higienai skirtiems produktams.

Vasara jau čia, tad puiki proga atsinaujinti ne tik saulės akinius, bet ir korekcinius akinius. O gal norite 2in 1? Pasinaudokite Klientų dienų nuolaidomis ir įsigykite akinius su fotochrominiais ar tamsintais lęšiais – net ir skaisčiausioje saulėje Jūs ryškiai bei aiškiai matysite, o akys bus apsaugotos nuo kenksmingų UV spindulių. 
Nešiojate kontaktinius lęšius? Šį savaitgalį net 40 % nuolaida visiems kontaktiniams lęšiams ir jų priežiūros priemonėms. Pasiruoškite vasaros pramogoms iš anksto!
Atvykite į artimiausią VISION EXPRESS optikos saloną, kur regėjimo ekspertai patars bei papasakos apie naujausius ir geriausius sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius ir pomėgius.

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1-2 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Karantino metu daug žmonių skundėsi padidėjusiu akių nuovargiu ar prastesniu matymu, tad visus raginame nelaukti – profilaktinio regos patikrinimo metu regėjimo ekspertai ne tik patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas akių specialistą užsiregistruoti iš anksto internetu arba paskambinus pasirinkto optikos salono telefonu. 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Akcijos nuolaida prekėms galioja 2022 m. birželio 17-18 dienomis. Nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams galioja perkant ir gaminant korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaida kontaktiniams lęšiams galioja tik perkant pakuotes. Optikos salone teikiamoms paslaugoms ir ekskliuzyvinių prekės ženklų „Lindberg“, „Silhouette“, „DIOR“, „Any Di“ ir „Cartier“ kolekcijoms nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma kasoje, nesumuojama su kitų akcijų ar pasiūlymų nuolaidomis.