Kovas - gero aptarnavimo mėnuo

Mes nuolat stengiamės tobulėti ir padėti savo klientams kaip įmanoma labiau, todėl kovą skelbiame GERO APTARNAVIMO MĖNESIU!
Jo metu skatiname kiekvieną Jūsų rašyti atsiliepimus apie aptarnavusį ekspertą ir įmesti į VISION EXPRESS optikos salonuose esančias, konkursui skirtas dėžes. Nesvarbu, ar Jums padėjo optometrininkas, akių gydytojas ar meistras – kiekvienam jų komplimentai itin svarbūs ir motyvuojantys.
Už gera atlyginama geru, tad visi klientai, įvertinę mūsų darbuotojus, dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti vienus iš penkių POLAROID saulės akinių! 
Ačiū už Jūsų nuomonę, ji mums be galo svarbi.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

 

Platesnė informacija apie loteriją ir galimybę laimėti POLAROID saulės akinius:

  • Loterija vyksta iki 2020 m. kovo 31 d. imtinai.
  • Norint dalyvauti loterijoje, Jūs turite iki loterijos termino pabaigos įvertinti bent vieną iš Jus aptarnavusių VISION EXPRESS darbuotojų ir užpildyti specialią kortelę, nurodant savo vardą ir telefono numerį. Užpildyta kortelė įmetama į optikos salone esančią specialią įvertinimų dėžę.
  • 2020 m. balandžio 3 d. atsitiktinės atrankos būdu bus nustatyti 5 laimėtojai, kurie laimės po vienus POLAROID saulės akinius. 
  • Su kiekvienu laimėtoju VISION EXPRESS administracija susisieks kortelėje nurodytu telefonu ir susitars dėl prizo atsiėmimo laiko ir vietos.
  • Dalyvaudamas loterijoje dalyvis sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi ir saugomi loterijos vykdymo ir informavimo apie laimėjimą tikslais.
  • VISION EXPRESS įsipareigoja sunaikinti loterijos korteles su dalyvių asmens duomenimis ne vėliau kaip per 1 (vieną) savaitę po prizų laimėtojų išaiškinimo.