Laikas naujiems akiniams?

Mes sakome, kad laikas ir dovanoms!

VISION EXPRESS optikos salonuose Jūsų laukia ypatinga dovana – net iki 30 % nuolaidos visiems korekciniams akiniams*!
Užsukite į artimiausią optikos saloną, čia dirbantys regėjimo ekspertai profesionalia aparatūra patikrins regėjimą, atsakys į rūpimus klausimus, o savo darbą puikiai išmanantys konsultantai rekomenduos ir padės išsirinkti labiausiai Jums tinkančius akinių rėmelius. 

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1-2 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Profilaktinio regos patikrinimo metu regėjimo ekspertai ne tik patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas akių specialistą užsirašyti iš anksto internetu arba pasirinkto optikos salono telefonu. 

 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

 

* Nuolaidos akinių rėmeliams ir lęšiams nurodytos optikos salonuose, galioja perkant ir gaminant korekcinių akinių komplektą VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaidos netaikomos akinių gamybai ir kitoms paslaugoms. Pasiūlymas nesumuojamos su kitomis nuolaidomis, nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Akcija galioja 2022.09.01-2023.01.01.