Naujas VISION EXPRESS optikos salonas Vilniaus AKROPOLYJE!

Naujame VISION EXPRESS optikos salone ypatingai laukiame mažųjų akinukų nešiotojų. 

VISION EXPRESS optikos salonas Vilniaus Akropolyje, kviečia visus vaikus kartu su tėveliais atvykti akinių parinkimui ar konsultacijai! Mūsų specialistai pasiruošę atsakyti į visus kilusius klausimus, susijusius su regėjimo gerinimu ir stiprinimu. Čia tėvelių ir vaikučių laukia ne tik itin platus vaikiškų akinių rėmelių bei saulės akinių pasirinkimas, bet ir speciali vaikų zona su interaktyviu ekranu skirtu piešti ir žaisti, įvairiausi žaislai. Visa tai tam, kad akinukų rinkimosi procesas neprailgtų, būtų smagus!

Visiems mažiesiems akinukų nešiotojams ir jų tėveliams prižadame, kad užsukę į VISION EXPRESS optikos saloną Vilniaus Akropolyje, įsitinkinsite, jog akinukų vaikams rinkimosi procesas bus smagus lyg žaidimas! Daug akinių rėmelių bei saulės akinių , kuriuos galėsite drąsiai matuotis kartu su vaikais, didelė erdvė, kurioje bus galima jaustis nevaržomai – visa tai ne tik padės išsirinkti labiausiai tinkančius ir ryškų regėjimą užtikrinančius akinius, bet ir garantuos smagų nuotykį, kol bus gaminami akinukai, laiką leidžiant interaktyvioje vaikų žaidimų erdvėje! Dėmesio, Jūsų patogumui, būtina išankstinė registracija tel. 8 617 50489

VISION EXPRESS tiki, kad stilingi akiniai – stilingas žvilgsnis į pasaulį, tad optikos salone siūlomas platus madingiausių akinių rėmelių bei saulės akinių asortimentas. Nesvarbu, ar esate klasikinio stiliaus gerbėjas, elegantišką įvaizdį puoselėjanti moteris, solidumą vertinantis vyras ar naujausias mados tendencijas sekantis jaunuolis – patinkančius, patogius, stilingus ir, žinoma, ryškų regėjimą užtikrinančius akinius tikrai išsirinksite.

Profesionalios, išsamios konsultacijos ir išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui. Mūsų optikos salono konsultantės, turėdamos ilgametę šio pobūdžio darbo patirtį, ne tik pasiūlys geriausiai gražiausius veido bruožus pabrėžiančius rėmelius ar saulės akinius, bet ir patars, kokio tipo akinių ar kontaktiniai lęšiai pagal receptą tinkamiausi, garantuosiantys didžiausią komfortą bei patogumą.

VISION EXPRESS – geriausia vieta įsigyti korekcinius akinius, akinius nuo saulės, kontaktinius lęšius. Mes tikime, kad naujame modernaus koncepto VISION EXPRESS optikos salone, kiekvienam klientui akinių ar kontaktinių lęšių rinkimosi procesas bus malonus, lydimas teigiamų emocijų.

Saloną rasite Ozo g. 25 PPC AKROPOLIS, prie 3-ojo įėjimo, Vilniaus a. I-027. Visus VISION EXPRESS optikos salonų adresus rasite čia >>.