Naujausios GUCCI ir SAINT LAURENT pavasario-vasaros akinių kolekcijos pristatymas

Jau birželio 8-11 dienomis, kviečiame į išskirtinį naujausios GUCCI ir SAINT LAURENT rėmelių ir saulės akinių kolekcijos pristatymą VISION EXPRESS optikos salone, Vilniaus AKROPOLYJE. Jūs būsite pirmieji – turėsite unikalią galimybę pirmieji apžiūrėti ir įsigyti daugiau nei 200 naujausių GUCCI ir SAINT LAURENT prekės ženklų akinių rėmelių ir akinių nuo saulės modelių.

Birželio 8-ąją, nuo 18:00 valandos Jūsų lauks ne tik įspūdingi akinių modeliai, taip pat vaišės, profesionalų konsultacijos, akinių parinkimas ir gerai nuteikianti muzika.

Pradėkite savo vasaros sezoną įspūdingai – išsirinkite išskirtinius GUCCI ar SAINT LAURENT saulės akinius! 

Kolekciją galėsite apžiūrėti birželio 8-11 dienomis.

Oficialioji dalis: birželio 8 d. (ketvirtadienį) nuo 18 val. 


Dinamiška ir drąsi GUCCI 2023-ųjų akinių kolekcija

Meistriškumu pasižyminti, ikoninio ir unikalaus dizaino GUCCI akinių kolekcija – kiekvienas akinių modelis sukurtas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, išsiskiria ne tik prabanga, bet ir patogumu, lengvumu. Daug skirtingų modelių formų, apvalių, stačiakampių ir ryškių spalvų derinių – puikiai tiks norintiems būti dėmesio centre.


SAINT LAURENT – akiniai charizmatiškai asmenybei

Naujausioje 2023-ųjų SAINT LAURENT akinių kolekcija patiks išrankioms ir stilingoms asmenybėms. Kuriant kiekvieną akinių modelį buvo naudojamos modernios hipoalerginės medžiagos, akiniai yra pagaminti Italijoje, juos kuriant ypatingas dėmesys skiriamas medžiagų kokybei, todėl visi modeliai pasižymi padidintu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. SSAINT LAURENT akiniai leis pabrėžti jūsų charizmą ir žavesį!