Naujausios GUCCI, SAINT LAURENT ir CHLOE akinių kolekcijos pristatymas

Jau gruodžio 7-10 dienomis, kviečiame į ypatingą pristatymą VISION EXPRESS optikos salone, Kauno AKROPOLYJE, skirtą naujausioms GUCCI, SAINT LAURENT  ir CHLOE rėmelių ir saulės akinių kolekcijoms.

Gruodžio 7-10 dienomis Jūsų lauks daugiau nei trijų šimtų rėmelių ir saulės akinių naujausių modelių pristatymas, profesionalų konsultacijos, akinių parinkimas ir ypatingas pasiūlymas!

Renginio metu pasinersite į šiuolaikiško stiliaus pasaulį bei patirsite prabangios mados jausmą, kuriuo pasižymi GUCCI, SAINT LAURENT ir CHLOE prekių ženklai. 


Unikalumą ir klasiką apjungianti GUCCI akinių kolekcija

Unikaliu dizainu pasižyminti naujoji GUCCI akinių kolekcija sujungia vintažines detales su šiuolaikišku ir netikėtu dizaino požiūriu, apimančiu įvairias eras ir estetiką, kad atspindėtų nuolat besikeičiančią GUCCI mados namų viziją. Kiekvienas GUCCI akinių modelis sukurtas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, išsiskiria ne tik prabanga, bet ir patogumu bei lengvumu. Naujausioje GUCCI akinių kolekcijoje rasite įvairių formų, spalvų ir skirtingus skonius atitinkančių rėmelių bei saulės akinių.


SAINT LAURENT – nesenstantis stilius ir šiuolaikinė prabanga

Naujoji SAINT LAURENT akinių kolekcija perteikia šiuolaikišką žavesį su elegancija ir subtilumu, akinių rėmelių ir saulės akinių dizainas išraiškingas, minimalistinis, bet kartu ir išskirtinis. Kuriant kiekvieną akinių modelį naudojamos modernios hipoalerginės medžiagos, akiniai yra pagaminti Italijoje, juos kuriant ypatingas dėmesys skiriamas medžiagų kokybei, todėl visi modeliai pasižymi padidintu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. 


CHLOE akinių kolekcija – subtiliam ir romantiškam įvaizdžiui

Naujausia CHLOE akinių kolekcija atsipindi įsipareigojimą kurti madą atsakingiau, tad jų gamybai naudoja  inovatyvias, aplinką tausojančias medžiagas.  CHLOE akinių kolekcija pabrėžia subtilius ir natūralius dizaino sprendimus, kuriuose naudojamos smulkios detalės sukuria itin švelnų ir rafinuotą akinių dizainą. CHLOE akinių rėmeliai – pasirinkimas norintiems įvaizdžiui suteikti švelnumo, romantikos ir išskirtino stiliaus jausmą.