Nemokamas akių spaudimo matavimas

VISION EXPRESS rūpinasi savo klientais ir minint Pasaulinę Glaukomos dieną, kovo 9-15 dienomis, dovanoja nemokamą akispūdžio matavimą!*

Akispūdžio matavimas mūsų regėjimo specialistų yra vertinamas, kaip vienas iš profilaktiškai kasmet būtinų atlikti akių būklės įvertinimo tyrimų, ypač vyresniems nei 40 metų asmenims. Kaip ir jūsų kraujospūdis, akies viduje esantis skystis daro spaudimą akims. Tai svarbus akių sveikatos matavimas, nes jo svyravimas yra susijęs su akių sunkia liga – glaukoma. 

Akispūdžio matavimas atliekamas bekontakčiu tonometru – tai neskausmingas ir greitas tyrimas, padedantis anksčiau pamatyti nuokrypius. Tik reguliarus regėjimo patikrinimas ir akispūdžio matavimas gali padėti anksčiau diagnozuoti glaukomą ir atitolinti regėjimo praradimą!

Pasirūpinkite savo ir artimųjų geru regėjimu, akių sveikata! Užsiregistruokite regėjimo patikrinimui greitai ir paprastai internetu, jums artimiausiame VISION EXPRESS optikos salone.

* Nemokamas akispūdžio matavimas atliekamas tik tikrinantis regėjimą VISION EXPRESS optikos salone. Daugiau informacijos teiraukitės VISION EXPRESS optikos salonų konsultantų.