Nuo šiol pasirūpinsime ne tik Jūsų rega, bet ir klausa

Ar žinojote, kad daugiau nei 5 % suaugusių žmonių pasaulyje skundžiasi pablogėjusia klausa? Kuo vyresnis žmogus yra, tuo didesnė tikimybė, kad klausa nusilps – tarp vyresnių nei 60 metų amžiaus senjorų kas ketvirtas kenčia nuo klausos praradimo. Mokslininkai yra paskaičiavę, kad iki 2050 m. daugiau nei 700 mln. žmonių turės klausos sutrikimą.

Nuo šiol VISION EXPRESS pasirūpins ne tik Jūsų rega, bet ir klausa!
VISION EXPRESS komandą papildė klausos specialistai, turintys ilgametės darbo su klausos sutrikimais patirties, ir galintys savo žiniomis pasidalinti bei padėti Jums ar Jūsų artimiesiems. Klausos sutrikimas gali turėti neigiamos įtakos pilnaverčiam gyvenimui, tad nedelsdami kreipkitės į specialistus, jeigu pastebėjote, kad Jūsų ar Jūsų artimojo klausa silpsta. Mūsų specialistai supranta ir giliai tiki, kad kelias geros klausos link nėra tik klausos patikrinimas ar klausos aparatų parinkimas. Mūsų specialistai yra pasiruošę padėti Jums visos kelionės geros klausos link metu:

  • profesionaliai ir kokybiškai patikrins klausą, įvertindami fizinę ausies būklę, nustatant klausos slenksčius, klausos praradimo laipsnį bei klausos sistemos būklę;
  • rekomenduos Jūsų poreikius atitinkančius klausos aparatus;
  • suteiks galimybę 14 dienų visiškai nemokamai išbandyti rekomenduotus klausos aparatus. Esant poreikiui, klausos aparatų bandymo laikotarpiu papildomai sureguliuos aparatus ar Jus pakonsultuos klausos aparatų nešiojimo klausimais. Mūsų tikslas – suteikti Jums kokybišką klausos atkūrimo pojūtį;
  • užtikrins išskirtinės priežiūros aparatų nešiojimo laikotarpiu sąlygas;
  • suteiks specialiąją garantiją, apimančią ne tik klausos aparatus, bet ir Jūsų klausos būklės stebėjimą.

Klausos sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja kartą per metus atlikti profilaktinį klausos patikrinimą. Prevencija ir reguliarus klausos tikrinimas padės laiku ir ankstyvoje stadijoje pastebėti gebėjimo girdėti pokyčius bei priimti tinkamiausią sprendimą tolimesniems veiksmams. Klausos patikrinimas – pirmas žingsnis geros klausos link, o kad žingsnis būtų žengtas teisingai, rekomenduojame iš anksto tinkamai pasiruošti patikrai – tai padės gauti tikslesnius ir kokybiškesnius tyrimo rezultatus, lemsiančius tolimesnius veiksmus.

Klausos aparatai reikšmingai pakeis Jūsų nusistovėjusią gyvenimo kokybę, ir prieš priimdami pirkimo sprendimą, turite būti absoliučiai tikri, kad klausos aparatų dėka galėsite ir vėl kokybiškai bei aiškiai girdėti, jie atitiks Jūsų poreikius bei gyvenimo būdą. Būtent todėl suteikiame nemokamą 14 dienų klausos aparatų bandomąją paslaugą – išbandykite klausos aparatą įvairiose aplinkose ir situacijose, įsitikinkite, kad pasiūlytas klausos aparatas yra nenuginčijama pagalba vėl gerai girdėti Jus supančią aplinką.

Šiuolaikiniai geriausi klausos aparatai yra išmanūs ir suteikia akivaizdžios gyvenimą keičiančios naudos, gerinant sveikatą ir savijautą. Šiuolaikinių technologijų pagrindu sukurti klausos aparatai leidžia sustiprinti garsus, kuriuos norite girdėti, ir sumažinti mažiau pageidaujamus garsus, ir tuo pačiu klausos aparatai siūlo puikią garso kokybę, sukurtą taip, kad niekada nepraleistumėte svarbiausių akimirkų.

Atstovaudami amerikiečių kampaniją STARKEY, galime pasiūlyti novatoriškus EVOLV AI serijos klausos aparatus, sukurtus inovatyviausia technologija, leidžiančia atkurti itin aiškų ir kokybišką garsą. Kuo ypatingi šie klausos aparatai?

  • Platus klausos aparatų pasirinkimas kiekvieno gyvenimo būdui ir poreikiams. Galime pasiūlyti tiek įausinių, tiek užausinių tipų skirtingų klasių ir galingumų klausos aparatus;
  • EVOLV AI serijos klausos aparatai pasižymi aiškesniu garsu ir mažesniu foniniu triukšmu;
  • Novatoriškų aparatų pagalba klausa atkuriama itin paprastai, užtikrinant išskirtinę garso kokybę;
  • Unikali Starkey SoundTM technologija užtikrina iki 55 mln. individualių koregavimų kas valandą, o tai garantuoja tikroviškus ir kokybiškus garsus, kad ir kokioje aplinkoje tuo metu bebūtųmėte;
  • Šie klausos aparatai lengvai susiejami su išmaniaisiais įrenginiais, tad nuo šiol galėsite mėgautis ne tik mėgstamomis televizijos programomis, muzika ar pokalbiais – STARKEY kompanija pirmoji sukūrė klausos aparatus, siejamus ir su Jūsų sveikatos ir aktyvumo stebėjimo prietaisais.

Daugiau informacijos apie klausos praradimą ir priežastis, galimus klausos sutrikimo koregavimo būdus ir priemones Jums suteiks mūsų klausos specialistai, tad kviečiame registruotis internetu.