Pasaulinė regėjimo diena

Spalio 8 dieną, minėdami pasaulinę regėjimo dieną, kviečiame visus nemokamai pasitikrinti regėjimą*! O kad jus supantis pasaulis būtų ryškesnis, mes jūsų turimus akinius išvalysime taip pat nemokamai.
VISION EXPRESS – regėjimo ekspertai – primena, kad regėjimą tikrintis reikėtų kasmet ar bent jau kas dvejus metus. Ir visai nesvarbu, ar žmogaus regėjimas geras, ar jis jau nešioja akinius. Reguliarus regėjimo patikrinimas – tai galimybė anksčiau pastebėti pirmuosius akių ligų simptomus ir išvengti su jomis susijusių padarinių. Mūsų optikos salonuose regos  patikra trunka neilgai, iki 30 minučių. Patyrę regėjimo specialistai, gydytojai oftalmologai ir optometrininkai, suteiks Jums ne tik kokybišką paslaugą, bet ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su geru Jūsų regėjimu, užtikrins, kad procesas būtų malonus. Kviečiame iš anksto registruotis regėjimo patikrai internetu.

* Nemokamas regėjimo testas, atliekamas autorefraktometru, skirtas asmenims, vyresniems nei 18 metų. Visoms kitoms regėjimo patikrinimo paslaugoms, išskyrus pažymų išrašymą, galioja 50 % nuolaida. Pasiūlymas galioja tik 2020.10.08, daugiau informacijos VISION EXPRESS optikos salonuose.