RAY-BAN saulės akiniai ir rėmeliai Jūsų nepamirštamai vasarai

Autentiškumas, saviraiškos laisvė ir laikui nepavaldus stilius – visa tai yra pagrindinės RAY-BAN prekės ženklo vertybės. Per daugiau nei 80 gyvavimo metų RAY-BAN tapo vienu geriausiai žinomų prekės ženklų, siejamu su unikaliais, kokybiškais akinių rėmeliais ir saulės akiniais tikriems laisvės ieškotojams. Atraskite savo mėgstamiausius RAY-BAN iš VISION EXPRESS ir pasinaudokite ypatingu pasiūlymu – pasinerkite į nepamirštamus vasaros nuotykius su savo naujaisais RAY-BAN akiniais:

 • RAY-BAN korekciniai akiniai nuo 149 Eur!*
  Į pasiūlymą įskaičiuoti Jūsų pasirinkti RAY-BAN akinių rėmeliai, pora akinių lęšių su antireflekside danga 1.5 FSV Organic AR HMC (sph.+/-6.00, cyl. +/-2.00) ir akinių gamyba.
 • RAY-BAN korekciniai akiniai su fotochrominiais Transitions Gen8 akinių lęšiais nuo 199 Eur!*
  Modernus ir šiuolaikiškas sprendimas – tai 2 akiniai 1: kuomet akiniai patalpose būna skaidrūs, o lauke užtamsėja ir puikia apsaugo Jūsų akis nuo kenksmingų UV spindulių ir ryškios saulės šviesos. Į pasiūlymą įskaišiuoti Jūsų pasirinkti RAY-BAN akinių rėmeliai, pora fotochrominių akinių lęšių 1.5 Transitions GEN8 AR HMC žalios, rudos, pilkos spalvų (sph.+/-4.00, cyl. +/-2.00), akinių gamyba.

 • RAY-BAN saulės akiniai nuo 119 Eur!

Visuose VISION EXPRESS optikos salonuose rasite platų RAY-BAN akinių nuo saulės bei rėmelių asortimentą: nuo ikoniškų ir akimirksniu atpažįstamų modelių tokių kaip legendiniai „Aviator“, „Club Master“ ar „Wayfarer“, iki šiuolaikiškų modelių, įkvėptų naujausių tendencijų. RAY-BAN akiniai jau tapę klasikiniu pasirinkimu, o 2023-ųjų kolekcijoje jie spindi moderniu dizainu.

RAY-BAN akiniai unikalūs formų ir stilių įvairove, sau tinkamą modelį ras kiekvienas: rinkitės kvadratinę, apvalią, stačiakampę ar daug metų mados viršūnėse karaliaujančią piloto (kitaip „Aviator“) formą!


Transitions GEN8 fotochrominiai akinių lęšiai – tai modernus ir šiuolaikiškas sprendimas kasdienai, norint maksimalaus regėjimo komforto ir apsaugos nuo kenksmingų UV spindulių Jūsų akims.

Transitions GEN8 fotochrominiai akinių lęšių ypatumai:

 • akiniai su šiais lęšiais išsiskiria savo unikalia savybe, itin greitai tamsėja lauke ir šviesėja patalpose.
 • blokuoja 100 % UVA ir UVB spindulių; 
 • tiek lauke, tiek patalpose apsaugo Jūsų akis nuo kenksmingos mėnylosios šviesos;
 • akinių lęšiai patalpose yra visiškai skaidrūs – jokio nepageidaujamo atspalvio!

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ir akinių ekspertai


* Korekcinius akinius už 149 € sudaro:  Ray-Ban rėmeliai, pora lęšių 1.5 FSV Organic AR HMC (sph.+/-6.00, cil. +/-2.00), gamyba. Korekcinius akinius už 199 € sudaro: Ray-Ban rėmeliai, pora fotochrominių lęšių 1.5 Transitions GEN8 AR HMC ruda, pilka, žalia (sph.+/-4.00, cil. +/-2.00), gamyba. Nuolaidos nesumuojamos, nauja kaina bus pritaikyta kasoje, galioja iki 2023 08 31.