RAY-BAN saulės akiniai ir rėmeliai Jūsų stiliaus išraiškai

Autentiškumas, saviraiškos laisvė ir laikui nepavaldus stilius – visa tai yra pagrindinės RAY-BAN prekės ženklo vertybės. Per daugiau nei 80 gyvavimo metų RAY-BAN tapo vienu geriausiai žinomų prekės ženklų, siejamu su unikaliais, kokybiškais akinių rėmeliais ir saulės akiniais tikriems laisvės ieškotojams. Atrask šią vasarą savuosius RAY-BAN, juk VISION EXPRESS pristato ypatingą pasiūlymą:

  • RAY-BAN korekciniai akiniai tik 139 Eur*
  • RAY-BAN saulės akiniai nuo 119 Eur

Kiekviename VISION EXPRESS optikos salone rasite platų RAY-BAN akinių nuo saulės bei rėmelių asortimentą: nuo ikoniškų ir akimirksniu atpažįstamų modelių tokių kaip legendiniai „Aviator“ ar „Wayfarer“, iki rafinuotų naujų kūrinių, įkvėptų naujausių tendencijų. RAY-BAN žavingi tuo, kad yra įvairių spalvų derinių ir plataus lęšių pasirinkimo, kad galėtumėte išreikšti savo unikalią asmenybę ir atrasti autentišką išvaizdą, tad jeigu neatradote norimos spalvos modelio, kreipkitės į konsultantus – mielai Jums pristatysime galimybes užsakyti individualizuotą modelį.

RAY-BAN akiniai unikalūs formų ir stilių įvairove, tinkančia visoms veido formoms. Rinkitės kvadratinę, apvalią, stačiakampę ar daug metų mados viršūnėse karaliaujančią piloto (kitaip „Aviator“) formą – tikime, kad kiekvienas ras savuosius RAY-BAN akinius!

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Korekcinių akinių už 139 Eur pasiūlymą sudaro: RAY-BAN akinių rėmeliai, 1.5 FSV Organic HMC akinių lęšiai (sph. +/- 4.00, cyl. +/- 1.00) ir akinių gamyba. Norint įsigyti korekcinius akinius su kito tipo akinių lęšiais, naujiems lęšiams bus pritaikyta nuolaida, lygi akcijos akinių lęšių su 99 proc. nuolaida sumai. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Pasiūlymas nesumuojamas su kitomis akcijomis ar nuolaidomis, galioja 2022.06.01-2022.07.31.