SEIKO SUN serijos akinių lęšiams -10 %!

VISION EXPRESS kartu su pasaulyje pripažintu ir tik aukščiausios kokybės reikalavimus keliančiu akinių lęšių gamintoju SEIKO pristato vasarišką akciją – 10 % nuolaida visiems SEIKO SUN serijos akinių lęšiams*. Nuolaida sumuojama kartu su rėmelių ir saulės akinių išpardavimo nuolaidomis.

10 % nuolaida galioja šiems SEIKO SUN serijos akinių lęšiams:

  • SEIKO Photochromic – fotochrominiai arba kitaip tariant, į UV spindulius reaguojantys lęšiai.
    • SEIKO Sensity 2. Antros serijos naujausiomis technologijomis sukurti fotochrominiai akinių lęšiai, kurie pasižymi itin tiksliu pritaikymu prie pasikeitusių šviesos sąlygų ir beveik 2 kartus greitesniu tamsėjimu/šviesėjimu, lyginant su iki šiol buvusiais SEIKO Sensity lęšiais;
    • SEIKO Sensity Dark – specialūs fotochrominiai akinių lęšiai, užtikrinantys maksimalų komfortą ir apsaugą net esant ypač ryškiai šviesai. Šie lęšiai puikiai tinka mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą ar šviesai jautriems žmonėms, nes užtikrina patogų ir ryškų matymą, nesumažina kontrasto ir spalvų suvokimo. 
  • SEIKO PolarThin – poliarizuoti lęšiai, saugantys nuo akinimo, sukeliamo įvairių atspindžių (pavyzdžiui, būnant prie vandens telkinių). Ypatingai ploni poliarizuoti lęšiai užtikrina itin raiškų matymą ir patobulintą kontrastą. Išskirtine Seiko Polar Thin technologija pagaminti naujos kartos aukštos kokybės poliarizuoti lęšiai pasižymi neprilygstamomis estetinėmis savybėmis – novatoriško gamybos proceso dėka šie lęšiai yra ploni, lengvi, aptakūs bei tinkami beveik bet kokio tipo rėmeliui. 
  • SEIKO Curved / Curved X – lęšiai, skirti sportuojantiems ar aktyvų gyvenimą gyvenantiems asmenims. Nesvarbu, ar jūs aktyviai važinėjate dviračiu, būriuojate, slidinėjate ar žaidžiate golfą – saulėtą dieną būtina saugoti akis kokybiškais akiniais nuo saulės. Seiko High Curved technologijos dėka tiek monofokaliniuose, tiek progresiniuose lęšiuose išgaunamas didelis gaubtumas, nepakenkiant matymo ryškumui, kokybei ir komfortui. Siekiantiems išskirtinumo ir unikalumo, yra galimybė rinktis iš itin plačios lęšių spalvų paletės, derinant su viena iš 5 veidrodinių dangų. 

Platesnę informaciją apie SEIKO SUN serijos akinių lęšius, jų privalumus ir pritaikymo galimybes Jums suteiks VISION EXPRESS regėjimo ekspertai artimiausiame optikos salone.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Pasiūlymas galioja perkant ir gaminant akinius VISION EXPRESS optikos salonuose. Akcija galioja 2021.06.01-30.