Šį savaitgalį net 40 % nuolaida prekėms!

VISION EXPRESS šį savaitgalį švenčia Klientų dienas! Tik birželio 16-18 d. dienomis VISION EXPRESS optikos salonuose net 40 % nuolaida prekėms*:

  • 40 % nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams (!);
  • 40 % nuolaida akiniams nuo saulės;
  • 40 % nuolaida kontaktinių lęšių pakuotėms;
  • 40 % nuolaida kontaktinių lęšių priežiūros priemonėms (tirpalams);
  • 40 % nuolaida aksesuarams ir akių drėkinimui bei higienai skirtiems produktams.

Mėgaukitės vasara – tegul VISION EXPRESS klientų dienos bus puiki proga atsinaujinti ne tik korekcinius akinius, bet ir saulės akinius. O gal norite dviejų viename? Pasinaudokite Klientų dienų nuolaidomis ir įsigykite akinius su fotochrominiais ar tonuotais akinių lęšiais – net ir ryškiausioje saulėje Jūs ryškiai bei aiškiai matysite, o akys bus apsaugotos nuo kenksmingų UV spindulių. 

Nešiojate kontaktinius lęšius? Šį savaitgalį net 40 % nuolaida kontaktiniams lęšiams, perkant pakuotėmis, ir jų priežiūros priemonėms. 
Atvykite į artimiausią VISION EXPRESS optikos saloną, kur regėjimo ekspertai patars bei papasakos apie naujausius modernius sprendimus, atitinkančius Jūsų poreikius ir pomėgius.

VISION EXPRESS akinių ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius ir pasitikrinti regėjimą. Profilaktinio regos patikrinimo metu akių specialistai ne tik parinks korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius pagal Jūsų regos būklę, patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas specialistą užsiregistruoti iš anksto internetu arba paskambinus pasirinkto optikos salono telefonu
Optikos salonų darbo laikus rasite čia.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ir akinių ekspertai.

 

* Akcijos nuolaida prekėms galioja 2023 m. birželio 16-18 dienomis. Nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams galioja perkant ir gaminant korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaida kontaktiniams lęšiams galioja tik perkant pakuotes. Optikos salone teikiamoms paslaugoms ir ekskliuzyvinių prekės ženklų „Lindberg“, „Silhouette“, „Cartier“ ir „Any Di“ kolekcijoms nuolaida netaikoma. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais, nauja kaina bus pritaikyta kasoje.