VISION EXPRESS klientų dienos šį savaitgalį!

VISION EXPRESS šį savaitgalį dovanoja ypatingas nuolaidas! Tik spalio 15-16 dienomis VISION EXPRESS optikos salonuose net 40 % nuolaida šioms prekėms*:

  • 40 % nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams (!);
  • 40 % nuolaida akiniams nuo saulės;
  • 40 % nuolaida kontaktiniams lęšiams, perkant pakuotėmis;
  • 40 % nuolaida kontaktinių lęšių priežiūros priemonėms (tirpalams);
  • 40 % nuolaida aksesuarams ir akių drėkinimui bei higienai skirtiems produktams.

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad regą profilaktiškai reikėtų pasitikrinti bent kartą per 1-2 metus, tad tai proga ne tik atsinaujinti akinius, bet ir pasitikrinti regėjimą. Karantino metu daug žmonių skundėsi padidėjusiu akių nuovargiu ar prastesniu matymu, tad visus raginame nelaukti – profilaktinio regos patikrinimo metu regėjimo ekspertai ne tik patars, kaip galite padėti akims, bet ir gali nustatyti rimtesnes ligas. Rekomenduojame vizitui pas akių specialistą užsiregistruoti iš anksto internetu arba paskambinus pasirinkto optikos salono telefonu

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.


* Akcijos nuolaida prekėms galioja 2021 m. spalio 15-16 dienomis. Nuolaida akinių rėmeliams + lęšiams galioja perkant ir gaminant korekcinius akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaida kontaktiniams lęšiams galioja tik perkant pakuotes. Optikos salone teikiamoms paslaugoms ir ekskliuzyvinių prekės ženklų „Lindberg“, „Silhouette“, „DIOR“, „Gold&Wood“ ir „Cartier“ kolekcijoms nuolaida netaikoma. Nuolaida taikoma kasoje, nesumuojama su kitų akcijų ar pasiūlymų nuolaidomis.