VISION EXPRESS optikos salonas Laisvės alėjoje ir vėl dirba!

VISION EXPRESS optikos salonas, esantis Kauno širdyje, Laisvės al. 99, jau laukia Jūsų!
Atnaujintame ir moderniame optikos salone visą rugpjūčio mėnesį galios specialus pasiūlymas perkantiems – dovanojamas standartinis regėjimo patikrinimas*

Nemokamo regėjimo patikrinimo pasiūlymas skirtas suaugusiems asmenims, vyresniems nei 18 metų, ir galioja 2022 m. rugpjūčio 12-31 dienomis tik VISION EXPRESS Kaune, Laisvės al. 99. Regos patikrinimo metu kompiuteriu bus atliekamas regėjimo aštrumo tyrimas, padedantis nustatyti tokius regos sutrikimus kaip trumparegystė, toliaregystė ar astigmatizmas. Regėjimo ekspertai individualiai rekomenduos tinkamiausią regėjimo korekcijos priemonę, konsultuos, kaip padėti akims ir užtikrinti geresnę jų būklę. Rekomenduojame nemokamai paslaugai užsiregistruoti iš anksto optikos telefonu +370 616 36154 arba internetu, nes vizitų skaičius ribotas. Pasiūlymas galioja perkant korekcinius akinius ar kontaktinius lęšius.

Atnaujintame erdvesniame optikos salone rasite daugiau nei 1200 naujausių akinių rėmelių bei saulės akinių modelių: nuo ekonominių rėmelių nuo 19 Eur iki pasaulyje garsių ir gerai žinomų prekės ženklų: Gucci, Guess, Armani Exchange, Ana Hickmann, Prada, Vogue, Ray-Ban, Hugo Boss, Ted Baker, Furla, Police, Tom Ford, Burberry, Chloe ir kt. Didžiausia naujiena – išskirtinė ir unikali KALEOS kolekcija, kuri, tikime, nustebins ne vieną. Atvykite ir pamatykite savo akimis!

Naujame VISION EXPRESS optikos salone įrengta naujausia regėjimo patikrinimo aparatūra, leisianti dar tiksliau ir greičiau atlikti ne tik standartinį regėjimo patikrinimą suaugusiems ar vaikams, bet ir papildomus tyrimus tokius, kaip akies dugno ar akipločio tyrimas (kompiuterinė perimetrija), ašarų plėvelės tyrimas akies sausumui įvertinti, akių spaudimo matavimas (tonometrija), keratometrija ir kitus tyrimus bei testus, reikalingus tiksliam ir teisingam Jūsų akių būklės vertinimui. Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu rugpjūčio mėnesį ir pasitikrinkite regėjimą nemokamai – mūsų regėjimo ekspertai profesionaliai ir atsakingai įvertins Jūsų akių būklę, rekomenduos, ką galite padaryti, kad akys mažiau vargtų ir būtų sveikos.

Iki susimatymo naujausiame ir moderniausiame VISION EXPRESS optikos salone Kaune!


VISION EXPRESS –
Jūsų regėjimo ekspertas
📍 Laisvės al. 99, Kaunas
📞 +370 616 36154

I-V 10:00-19:00
VI 10:00-17:00
VII nedirba