VISION EXPRESS pristato: naujieji kontaktiniai lęšiai TOTAL30

VISION EXPRESS pristato naujausią mokslo pasiekimą, naujieną rinkoje – unikalius ir išskirtinius ALCON gamintojo mėnesinius kontaktinius lęšius TOTAL30®. Šie lęšiai ypatingi tuo, kad revoliucinės Celligent® technologijos dėka jausite vien tik ypatingą komfortą net ir 30-tą lęšių nešiojimo dieną. Jokių nemalonių pojūčių! 

Norite pabandyti kai ką naujo ir dar nepatirto? VISION EXPRESS visą gegužės mėnesį skelbia ypatingą pasiūlymą – išbandykite naujuosius mėnesinius kontaktinius lęšius TOTAL30® nemokamai*! Atvykus į artimiausią optikos saloną, Jums tereikės pasitikrinti regėjimą – būtent pagal naujausio tyrimo metu gautus rezultatus bus skiriami naujieji kontaktiniai lęšiai. Rekomenduojame iš anksto registruotis akių patikrai internetu arba pasirinktos optikos telefonu.

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai TOTAL30® ypatingi tuo, kad:

 • tai pirmieji pasaulyje mėnesiniai kontaktiniai lęšiai su vandens gradientu, kuris užtikrina 55 % vandens kiekį lęšio šerdyje ir net 100 % vandens kiekį lęšio paviršiuje;
 • ypatingai didelis drėgmės kiekis ir jo išlaikymas lęšio paviršiuje lemia, kad lęšiai yra beveik nejuntami akyse. Jausitės lyg būtumėte be lęšių;
 • itin orui pralaidūs ir beveik nepastebimi;
 • pasižymi ypač minkštu ir drėgnu paviršiumi švelniam kontaktui su akies paviršiumi;
 • neleidžia bakterijoms ir riebalams prilipti prie kontaktinio lęšio paviršiaus;
 • pagaminti iš pažangiausios silikono-hidrogelio medžiagos, leidžiančios akims „kvėpuoti“ – tai reiškia, kad akys nerausta ir nuolat atrodo sveikai;
 • sudėtyje turi UV ir mėlynos šviesos filtrą.

MĖNESINIŲ KONTAKTINIŲ LĘŠIŲ NEŠIOJIMO YPATUMAI

VISION EXPRESS regėjimo ekspertai primena, kad dienos nešiojimui skirtus mėnesinius kontaktinius lęšius, reikia nešioti tik dienos metu, neviršijant gamintojo rekomenduojamo laiko, vakare juos išsiimti, išvalyti kontaktinių lęšių priežiūros priemone ir, įdėjus į kontaktinių lęšių konteineriuką, palikti nakčiai. Būtent konteineriuke specialus priežiūros skystis kontaktinius lęšius papildomai valo nuo nešvarumų ir dezinfekuoja, todėl kitą dieną visiškai saugu iš naujo lęšius įsidėti. VISION EXPRESS regėjimo ekspertai ragina nepernešioti kontaktinių lęšių, t.y. laikytis nurodyto termino, nes per mėnesį susikaupę nešvarumai ar apnašos ilgainiui gali pakenkti akims, sukelti tam tikras akių infekcijas ar uždegimus. 

KONTAKTINIŲ LĘŠIŲ PRIEŽIŪRA

Tinkamai kontaktinių lęšių priežiūrai rekomenduojame naudoti daugiafunkcę priežiūros priemonę „Diviniti Ocean Moist“, kuri ne tik valo, bet ir dezinfekuoja kontaktinius lęšius bei pašalina lipidų sankaupas nuo lęšių paviršiaus. Kontaktinių lęšių tirpalo „Diviniti Ocean Moist“ savybės:

 • veiksmingai valo ir pašalina nešvarumus;
 • dezinfekuoja ir apsaugo kontaktinius lęšius nuo įvairių mikroorganizmų;
 • efektyviai naikina bakterijas;
 • visiškai saugi priemonė, tinka ir jautrioms akims;
 • pasižymi subalansuotais cheminiais tirpalo komponentais;
 • suteikia ypatingą komfortą akims dėl aukšto drėkinimo lygio ir specialaus novatoriško tepalo sudėtyje.

Kontaktinių lęšių tirpalo „Diviniti Ocean Moist“ ieškokite VISION EXPRESS optikos salonuose arba internetu.


* 1 pora mėnesinių sferinių kontaktinių lęšių TOTAL30® dovanojama nemokamai tik pasitikrinus regėjimą VISION EXPRESS optikos salone. Būtent pagal naujausios regėjimo patikros metu gautus rezultatus bus parenkami sferiniai kontaktiniai lęšiai tam, kad atitiktų regėjimo būklę duotuoju metu. Regėjimo patikrinimo paslaugai papildomos nuolaidos netaikomos, akcija nesumuojama su kitais pasiūlymais optikos salone. Akcija galioja: 2022 m. gegužės 02-31 d.