VISION EXPRESS skelbia vasaros išpardavimą!

Išpardavimas prasideda – saulės akiniams ir rėmeliams nuolaidos net iki 50 %*!

Ieškote naujų akinių? Gal ypač didelių „Prada“ ar dailių „Dolce & Gabbana“?
O ką manote apie itin išraiškingus ir dėmesį prikaustančius „Gucci“ akinius? Gal katės formos „Furla“ ar „Carolina Herrera“? 
Vyrai taip pat nenusivils, nes optikos salonų lentynose pristatomos „BOSS“, „Police“ ir kitų garsių prekės ženklų kolekcijos!
Esate klasikos mėgėjas? Jums taip pat turime ką pasiūlyti. Iš plataus asortimento išsirinkę „Ray-Ban“ akinius tikrai nenusivilsite – ikoniniai modeliai madingi metai iš metų ir džiugins Jus ne vieną sezoną.

Ir tai tik dalis pasaulyje garsių prekės ženklų, ką pristatome Jūsų dėmesiui.
Keiskitės kiek norite – rinkitės ką tik norite! Dabar VISION EXPRESS optikos salonuose visi akinių rėmeliai ir saulės akiniai iki 50 % pigiau*.
Užsukite į artimiausią optikos saloną VISION EXPRESS – čia dirbantys profesionalūs konsultantai padės išsirinkti akinius iš daugiau nei 1000 modelių, atsižvelgus į Jūsų poreikius bei gyvenimo būdą. 

Jeigu svarstote, kas tiktų ar yra madinga šiemet, naujausių mados vėjų sekėjams esame paruošę pristatymą, kas būtent šią vasarą yra madingiausia.

Ar pamenate, kada tikrinote regėjimą? Neatidėliokite ir pasitikrinkite dabar! Kviečiame registruotis el. būdu arba pasirinktos optikos telefonu – VISION EXPRESS regėjimo ekspertai profesionalia aparatūra patikrins regėjimą ir atsakys į rūpimus klausimus.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Nuolaida akinių rėmeliams galioja perkant pilną akinių komplektą (akinių rėmelis ir lęšiai) bei gaminant akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Akcija galioja 2022.06.01-2022.08.31.