Ypač gera kontaktinių lęšių kaina!

„Vision Express“ siūlo išmėginti naujausios kartos „clariti“ kontaktinius lęšius už ypač gerą kainą: vienadieniai „clariti 1 day®“ vos nuo 0,74 Eur/vnt., o mėnesiniai „clariti elite®“ nuo 5,34 Eur/vnt., perkant su „Vision Express“ lojalumo kortele*!

„clariti 1 day®“ ir „clariti elite®“ kontaktiniai lęšiai yra pagaminti iš silikono-hidrogelio – sveikiausios medžiagos, užtikrinančios maksimalų komfortą ir Jūsų akių saugumą. Šių lęšių paviršius yra itin švelnus, minkštas ir drėgnas, leidžiantis Jums patogiai nešioti kontaktinius lęšius visą dieną. Dėl didelio deguonies pralaidumo Jūsų akys bus sveikos, atrodys gražiai ir neraus visą nešiojimo laikotarpį.

Jei dar neturite „Vision Express“ lojalumo kortelės, puiki proga ją įsigyti ir sutaupyti kiekvieną kartą perkant kontaktinius lęšius. Tik „Vision Express“ lojalumo kortelės turėtojams iki 30 % nuolaidos kontaktiniams lęšiams ir kontaktinių lęšių parinkimas.

Iki susitikimo „Vision Express“ optikos salonuose!


* nurodyta mažiausia 1 kontaktinio lęšio „clariti 1 day®“ ir „clariti elite®“ kaina, perkant pakuotes (90 vnt. vienadienių ar 6 vnt. mėnesinių) „Vision Express“ optikos salonuose. Daugiau informacijos suteiks mūsų konsultantai.