VISION EXPRESS optikos salonuose - žiemos išpardavimas!

Akiniai – ne tik priemonė geresniam regėjimui, bet ir svarbi įvaizdžio detalė.
Jeigu planuojate atsinaujinti akinius, kviečiame užsukti į VISION EXPRESS, kur akinių rėmeliai ir saulės akiniai iki 50 % pigiau*. Mūsų optikos salonuose dirbantys profesionalūs konsultantai padės išsirinkti iš daugiau nei 1000 modelių, atsižvelgus į Jūsų poreikius ir pageidavimus, o regėjimo ekspertai profesionalia aparatūra patikrins regėjimą ir atsakys į rūpimus klausimus. Regėjimo patikrinimo paslaugai kviečiame registruotis el. būdu arba pasirinktos optikos telefonu.

Įdomu sužinoti, kas madinga šią žiemą? Jūsų dėmesiui paruošėme video, kuriame išsamiai pristatome šį sezoną vyraujančias tendencijas! 
Kviečiame išsiaiškinti, kokie aksesuarai bus madingi 2022-aisiais bei susipažinti su kolekcijomis, kuriomis jau pildome VISION EXPRESS salonų lentynas.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Nuolaida taikoma specialiais lipdukais pažymėtiems modeliams, nauja kaina pritaikoma kasoje. Nuolaida akinių rėmeliams galioja perkant pilną akinių komplektą (akinių rėmelis ir lęšiai) bei gaminant akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Akcija galioja 2022.01.03-2022.02.28.


Jūsų geras regėjimas ir Jūsų bei mūsų darbuotojų sveikata yra svarbiausia, tad garantuojame, kad laikomės visų reikalavimų saugumui užtikrinti:

  • Prie įėjimo į optikos saloną rasite informacinį pranešimą apie didžiausią galimą lankytojų skaičių vienu metu. Maloniai prašome palaukti, jeigu matote, kad maksimalus žmonių skaičius jau pasiektas;
  • Kiekviename optikos salone rasite dezinfekcinio skysčio, maloniai prašome dezinfekuoti rankas;
  • Optikos salėje privaloma dėvėti apsauginę veido priemonę; gydytojo kabinete apsauginės veido priemonės dėvėjimas taip pat būtinas;
  • Į gydytojo kabinetą įleidžiame tik po vieną klientą. Po kiekvieno vizito kabinetas ir visos priemonės kruopščiai dezinfekuojami;
  • Primename, kad reikia laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei saugaus 1-2 metrų atstumo;
  • Maloniai prašome pasimatuotus akinių rėmelius ar saulės akinius padėti ant stalų, kad galėtume juos dezinfekuoti;
  • Rekomenduojame už pirkinius atsiskaityti banko kortele;
  • Esant pageidavimui, pagamintus akinius galėsime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (mokama paslauga).

Likime sveiki!