Akinių lęšių pasirinkimas

Akinių lęšių pasirinkimas – tai vienas svarbiausių etapų, norint matyti gerai ir jausti maksimalų komfortą juos nešiojant. Renkantis akinių lęšius, svarbu ne tik regėjimo būklė, bet ir kliento pomėgiai, gyvenimo būdas, pagal tai rekomenduojami tam tikro ploninimo lęšiai, lęšiai skirti darbui kompiuteriu, progresiniai, fotochrominiai ar kito tipo akinių lęšiai. VISION EXPRESS galime pasiūlyti itin gausų akinių lęšių pasirinkimą, tikime, kad rasime sprendimą kiekvienam.

Mūsų optikos salonuose yra šiuolaikine aparatūra aprūpintos optikos laboratorijos, kuriose dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, vos per 1 valandą galintys atlikti užsakymą, priklausomai nuo užsakytų lęšių tipo ir rūšies. Esant specialiems kliento poreikiams ar ypatingai regėjimo situacijai, akinių lęšiai gaminami pagal individualius parametrus - tokiu atveju naujų akinių gali tekti palaukti kelias savaites. Patyrę VISION EXPRESS konsultantai visuomet Jums padės išsirinkti akinių lęšius, kurie labiausiai tinka jūsų gyvenimo būdui.

VISION EXPRESS bendradarbiauja su geriausiais pasaulyje akinių lęšių gamintojais: „Seiko“, „Essilor“, „LTL Italija“ ir „Starvision“.