Fotochrominiai akinių lęšiai

Korekcinius akinius nešiojantys žmonės dažnai susiduria su nepatogumais, kai išėjus iš patalpos į skaisčiai apšviestą aplinką, akys tampa jautrios ir norisi kuo greičiau jas primerkti. Tokius nepatogumus dažniausiai išsprendžia antrieji akiniai nuo saulės su dioptrijomis arba korekciniai akiniai su fotochrominiais lęšiais (dar kitaip vadinamais „chameleonais").

Fotochrominiai akinių lęšiai reaguoja į ultravioletinius spindulius – priklausomai nuo šių spindulių intensyvumo keičia spalvą. Akiniai su tokio tipo lęšiais lauke atrodo kaip įprasti saulės akiniai, o būnant patalpoje, kaip korekciniai akiniai, kadangi lęšiai būna skaidrūs. Akiniai su fotochrominiais lęšiais puikiai tinka tiems, kurie nori vienerių akinių ne tik regėjimo korekcijai, bet ir apsaugai nuo saulės, nes šie lęšiai turi apsauginį filtrą nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

Fotochrominių lęšių privalumai:
  • užtikrina 100 % apsaugą nuo ultravioletinių (UVA ir UVB) spindulių;
  • patogūs įvairaus apšvietimo sąlygomis;
  • skaidrūs lęšiai patalpose užtikrina ryškų ir aiškų regėjimą;
  • sumažina akinimą, kurį sukelia saulės šviesa, ir suteikia komforto jausmą;
  • automatinis lęšių prisitaikymas prie saulės šviesos intensyvumo suteikia geresnę vaizdo kokybę ir sumažina akių nuovargį;
  • apsaugo nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių bei sumažina spinduliuotės sukeliamų akių ligų riziką.
fotochrominiai

„Vision Express“ specialistai pristato neseniai rinkoje pasirodžiusius fotochrominius akinių lęšius, pritaikytus dažnai vairuojantiems. „TRANSITIONS® XTRACTIVE®“ – pasižymi išskirtinai pagerintu regėjimo kontrastu, paryškina vaizdą esant prieblandoje, taip pat užtikrina 100 % apsaugą nuo ultravioletinių (UVA ir UVB) spindulių. Šie fotochrominiai akinių lęšiai rekomenduojami žmonėms, dažniau būnantiems lauke nei patalpoje, mėgstantiems labai tamsius saulės akinius, dažnai vairuojantiems, nes šie lęšiai tamsėja ir būnant automobilyje.

fotochrominiai vairuotojams