Geresniam regėjimui

Lojalumo programos

VISION EXPRESS vertina ir džiaugiasi turėdami nuolatinius klientus. Mes siūlome net kelias kliento poreikius labiausiai atitinkančias programas: akinių pirkėjams ir kontaktinių lęšių pirkėjams.

lojalumas www

Akinių ir kontaktinių lęšių pirkėjams

Pristatome VISION EXPRESS lojalumo programą, skirtą korekcinių ar saulės akinių bei kontaktinių lęšių pirkėjams. Vertiname ir džiaugiamės turėdami nuolatinius klientus, kuriems VISION EXPRESS lojalaus kliento kortelė suteiks šiuos privalumus:

  • 25% nuolaida akinių rėmeliams perkant akinius;
  • 15 % akiniams nuo saulės;
  • 10 % aksesuarams, akių lašams, maisto papildams ir akinių priežiūros priemonėms;
  • 10 % nuolaida kontaktinių lęšių priežiūros priemonėms;
  • iki 30 % nuolaidą kontaktiniams lęšiams, perkant pakuotes, pagal atskirą optikose galiojantį kainoraštį;
  • pakartotinis regėjimo patikrinimas per metus vos 1 Eur;
  • papildomi specialūs pasiūlymai.

Teikiama nuolaida skaičiuojama nuo pradinių prekių kainų, nuolaidos nesumuojamos, nuolaida akinių rėmeliams taikoma, perkant akinių rėmelius ir lęšius kartu, bei gaminantis akinius VISION EXPRESS optikos salonuose.


Turėdami VISION EXPRESS kortelę, be nuolatinių nuolaidų Jūs pirmieji sužinosite apie išskirtinius papildomus pasiūlymus bei akcijų nuolaidas, taikomas tik lojalumo programos dalyviams, informaciją apie naujas akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijas. Norint pasinaudoti lojalumo kortelės teikiamais privalumais ar papildomomis akcijų nuolaidomis, prašome kaskart perkant pateikti lojalaus kliento kortelę. 

VISION EXPRESS lojalaus kliento kortelės įsigijimo sąlygų teiraukitės artimiausiame optikos salone.

Dėkojame, kad esate kartu su mumis. Linkime džiugių akimirkų, naudojantis VISION EXPRESS lojalaus kliento kortelės privalumais.