vision express

IŠPARDAVIMAS

VISION EXPRESS skelbia vasaros išpardavimą: dabar gražiausius akinių rėmelius įsigykite net iki -50 %* pigiau!

Atraskite Jums labiausiai tinkančius ir gražiausius bruožus išryškinančius akinių rėmelius! Užsukite į Jums artimiausią VISION EXPRESS optikos saloną, kur galėsite pasirinkti iš daugiau nei 1000 akinių modelių ir atrasti sau labiausiai tinkančius už patrauklią kainą: čia sau tinkamus akinius ras ieškantys tiek geriausios kainos bei kokybės santykio, tiek nesenstančios klasikos ar naujausias mados tendencijas atliepiančių dizainerių akinių.

Stilingi akiniai Jūsų kerinčiam žvilgsniui!

Didelis šiuolaikiško dizaino, tiek ekonominės klasės, tiek garsių prekės ženklų, akinių rėmelių asortimentas – atraskite „Prada“, „Dolce&Gabbana“, „Gucci“, „Saint Laurent“, „Ray-Ban“, „Furla“ ir daug kitų, naujausių kolekcijų akinių. 

Išsirinkti akinius internetu

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui

Vision Express optikų kontaktai

 


Ir tai dar ne viskas! Visiems korekcinių akinių pirkėjams galios 100 % kokybiškų akinių garantija, kuri suteikia išskirtinius privalumus:

  • nemokamą 30 dienų akinių keitimą – būkite ramūs dėl savo pasirinkimo, jei dėl kokių nors priežasčių nebūsite visiškai patenkinti dėl savo įsigytų akinių, juos įsipareigojame pakeisti į kitus. Mums svarbiausia – Jūsų laimingos akys!
  • Nemokamą akinių priežiūrą – smulkų remontą ir akinių valymą atliksime nemokamai visą akinių nešiojimo laikotarpį!
  • Užtikriname, kad Jūsų pasirinkti akiniai yra maksimaliai kokybiški!
  • Suteikiame žemos kainos garantiją!

Sužinokite daugiau apie 100 % kokybiškų akinių garantiją


*Nuolaida akinių rėmeliams galioja perkant pilną akinių komplektą (akinių rėmeliai ir lęšiai) bei gaminant akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ir pasiūlymais. Nauja kaina bus pritaikyta kasoje. Daugiau informacijos teiraukitės VISION EXPRESS konsultantų.