Kompensacija klausos aparatams

Suaugusieji ir vaikai, apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, turi teisę į dalinę arba pilną kompensaciją klausos aparatams, kuri priklauso nuo sutrikimą turinčio asmens amžiaus ir klausos praradimo lygio. Klausos aparatai gali būti kompensuojami pilnai arba dalinai, tai priklauso nuo klausos aparato lygio.

KOMPENSACIJA 2 KLAUSOS APARATAMS PRIKLAUSO NUO KLAUSOS SUTRIKIMĄ TURINČIO ASMENS AMŽIAUS IR KLAUSOS PRARADIMO LYGIO.

Valstybinės ligonių kasos pilnai kompensuoja ekonominio lygio klausos aparatus. Norint įsigyti aukštesnės klasės klausos aparatus, Jūs galite pasinaudoti Jums priklausančia kompensacija, papildomai sumokant priemoką. Klausos aparatų kainos priklauso nuo klausos aparato modelio ir lygio, todėl tikslias kainas konsultacijos metu Jums pristatys klausos sveikatos priežiūros specialistas, išsiaiškinęs Jūsų klausos sutrikimo lygį bei poreikius.

Vaikams iki 7 metų
kompensacija skiriama
1 kartą per 3 metus

Vaikams nuo 7 iki 18 metų
kompensacija skiriama
1 kartą per 5 metus

Suaugusiems asmenims
kompensacija skiriama
1 kartą per 5 metus

Kaip pasinaudoti kompensacija klausos aparatams?

Kompensacija klausos aparatams priklauso visiems asmenims, turintiems klausos sutrikimą ir draustiems privalomuoju sveikatos draudimu.

Jeigu Jūs pirmą kartą kreipiatės dėl kompensacijos klausos aparatui, pirmiausia turite užsiregistruoti vizitui pas savo šeimos gydytoją, kad šis išrašytų siuntimą pas III lygio medicinos įstaigoje dirbantį gydytoją otorinolaringologą (LOR). Otorinolaringologas atliks išsamų klausos tyrimą, įvertins Jūsų klausos būklę ir praradimo laipsnį ir, esant klausos aparatų poreikiui siekiant grąžinti kokybišką girdėjimą, išrašys specialų dokumentą - formą 027/a. Šią formą kartu su klausos audiograma reikės pateikti VISION EXPRESS salone, kur bus pritaikyta Jums priklausanti kompensacija bet kuriems salone parduodamiems klausos aparatams: ekonominio lygio klausos aparatai kompensuojami 100 %, o norint įsigyti aukštesnio lygio klausos aparatus, bus pritaikyta nuolaida lygi priklausančiai kompensacijai - Jums teliks sumokėti priemoką.

Jeigu dėl kompensacijos klausos aparatams kreipiatės jau ne pirmą kartą, užtenka gydytojo otorinolaringologo, dirbančio II lygio ambulatorines ar stacionarines LOR paslaugas teikiančioje įstaigoje, išrašo dėl klausos aparatų paskyrimo.

Norint gauti kompensaciją klausos aparatams vaikui iki 18 metų, tiek pirmą, tiek pakartotinius kartus būtinas III lygio medicinos įstaigoje dirbančio gydytojo otorinolaringologo (LOR) klausos aparatų paskyrimas.

MES GALIME JUMS PADĖTI GIRDĖTI GERIAU.

Jau turite klausos audiogramą ir formą 027/a kompensuojamiems klausos aparatams gauti? Užsiregistruokite vizitui pas VISION EXPRESS klausos specialistus, kurie aiškiai ir paprastai pristatys klausos aparatų galimybes ir siūlomas naudas Jums.

Klausos aparatai yra labiausiai paplitusi klausos gerinimo priemonė, galinti padėti daugumai žmonių ne tik vėl kokybiškai ir gerai girdėti, bet ir susigrąžinti pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą. Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad ir kiekvieno klausos poreikiai yra individualūs. Štai kodėl svarbu, kad paskyrus klausos aparatus klausai gydyti, šie būtų tinkamai suprogramuoti ir pritaikyti prie Jūsų konkrečių klausos ir gyvenimo būdo poreikių.

Šiuolaikiniai klausos aparatai yra inžinerijos stebuklai. Naujausių technologijų dėka Jūs patys galite reguliuoti girdimus garsus: stiprinti tuos, kuriuos norite girdėti, ir patildyti mažiau reikalingus garsus, tokiu būdu šiuo metu pažangiausi klausos aparatai garantuoja puikią garso kokybę, sukurtą taip, kad niekada nepraleistumėte svarbiausių akimirkų.

Pristatome EVOLV AI - novatoriškus klausos aparatus, leidžiančius atkurti itin aiškų ir kokybišką garsą.

Skaityti daugiau

EVOLV AI – tai amerikiečių kompanijos „Starkey“ meistriškai sukurti klausos aparatai, automatiškai užtikrinantys tikrą garso kokybę bet kokioje aplinkoje. Unikali Starkey SoundTM technologija užtikrina iki 55 mln. individualių koregavimų kas valandą, o tai garantuoja tikroviškus ir kokybiškus garsus. Tai tobuliausi „Starkey“ kompanijos klausos aparatai, kuriuos galima susisieti su išmaniaisiais įrenginiais, o tai reiškia, kad nuo šiol galėsite mėgautis ne tik mėgstamomis televizijos programomis, muzika ar pokalbiais – „Starkey“ kompanija pirmoji sukūrė klausos aparatus, siejamus ir su Jūsų sveikatos ir aktyvumo stebėjimo prietaisais.
EVOLV AI – lengvas būdas gyventi taip, kaip esate įpratę!

  • Aiškesnis garsas
  • Išskirtinė garso kokybė
  • Mažiau foninio triukšmo
  • Itin paprastas klausos atkūrimas
  • Galimybė susieti su išmaniaisiais įrenginiais
  • Platus klausos aparatų pasirinkimas kiekvieno gyvenimo būdui ir poreikiams