Akinių rėmeliai – tai išskirtinis aksesuaras, kurį galite pritaikyti savo gyvenimo būdui, skirtingi akinių rėmeliai gali būti pritaikyti sksirtingoms progoms: kasdieniai, išeigai ar laisvalaikiui. VISION EXPRESS optikos salonuose tikrai išsirinksite Jums tinkamiausius akinių rėmelių modelius už itin gerą kainą!

VISION EXPRESS optikos salonuose galėsite rinktis daugiau nei iš 1000 akinių rėmelių modelių. Nuolat atnaujinamas madingiausių akinių rėmelių asortimentas, nuo pigiausių iki ekskliuzyvinių vardinių rėmelių. Nesvarbu, ar esate klasikinio stiliaus gerbėjas, elegantišką įvaizdį puoselėjanti moteris, solidumą vertinantis vyriškis ar naujausių mados tendencijų besivaikantis jaunuolis – patinkančius, patogius ir stilingus akinių rėmelius tikrai išsirinksite! VISION EXPRESS stiliaus ekspertai kruopščiai atrenka akinių rėmelių kolekcijas didžiausiose pasaulyje specializuotose parodose Milane ir Paryžiuje, mūsų asortimente rasite kokybiškus ir išskirtinius garsiausių Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ir kitų šalių gamintojų akinių rėmelius.

Visuose VISION EXPRESS optikos salonuose siūlome platų moteriškų, vyriškų ir vaikiškų akinių rėmelių asortimentą, daugiau nei 120 garsių prekės ženklų: RAY-BAN, DIOR, DOLCE&GABBANA, MARC JACOBS, EMPORIO ARMANI, GUCCI, SILHOUETTE, VERSACE, POLICE, FENDI, HUGO BOSS, MIU MIU, BVLGARI, CALVIN KLEIN, CHOPARD ir kitų.

Stilingi tinkamai parinkti akinių rėmeliai ne tik puikiai atskleidžia asmenybę, tačiau ir suteikia žavesio ir išbaigtumo Jūsų įvaizdžiui. Užsukite į artimiausią VISION EXPRESS optikos saloną konsultacijai, mūsų gero regėjimo ekspertai padės Jums išsirinkti Jūsų lūkesčius ir poreikius geriausiai atitinkančius akinių rėmelius!

Kaip gaminami akiniai VISION EXPRESS optikos salonuose

Akinių gamyba yra itin didelio kruopštumo, atidumo ir daug žinių reikalaujantis darbas, nes kiekvienas atvejis yra be galo unikalus. Ir nors procesas dalinai automatizuotas, tik profesionalių laboratorijos ekspertų ir jų ilgametės darbo patirties dėka galime užtikrinti maksimalų komfortą, nešiojant naujus akinius.