vision express

50 EUR NUOLAIDA VAIKŲ KOREKCINIAMS AKINIAMS

Regos sutrikimai – tai vieni dažniausių sveikatos sutrikimų, kuriais skundžiasi Lietuvos vaikai. Statistika rodo, kad akies ir jos organų ydos būdingos net ketvirtadaliui šalies vaikų iki 17 m. Besikeičiantis gyvenimo būdas – dažnas buvimas uždarose patalpose, išmaniųjų ekranų naudojimas – šią problemą tik dar labiau gilina. Vaiko regėjimas labai greit keičiasi ir per kelis metus akių ydos gali smarkiai progresuoti. Todėl jeigu pastebite, kad vaikai per dažnai mirksi, stipriai bando įžiūrėti objektus, trina akis kumščiais, skundžiasi galvos ar kaktos skausmais – tai ženklai, kad reikėtų nelaukti ir patikrinti vaikų regą.

Jeigu Jūsų vaikui reikalingi korekciniai akiniai, VISION EXPRESS siūlo platų mergaitėms ar berniukams skirtų vaikiškų rėmelių asortimentą. Mūsų atrinkti rėmeliai pasižymi patvarumu, tvirtumu ir aukšta kokybe, o kolekcijos atnaujinamos nuolatos, siekiant pasiūlyti tiek klasikinius modelius, tiek naujausias sezono tendencijas atitinkančius ar vaikų mylimais personažais puoštus modelius.  

VISION EXPRESS konsultantai ne tik padės išrinkti geriausiai Jūsų vaiko individualius poreikius atitinkančius akinių lęšius ir rėmelius, bet ir pasiūlys pasinaudoti specialiu pasiūlymu – 50 Eur nuolaida korekciniams akiniams!

Akcijos sąlygos plačiau:

  • Norint pasinaudoti nuolaida, korekcinių akinių (rėmelių+lęšių) kaina turi būti 100 Eur arba didesnė iki nuolaidos pritaikymo.
  • 50 Eur nuolaida bus pritaikyta: 25 Eur nuolaida pasirinktam rėmeliui ir 25 Eur nuolaida akinių lęšių porai.
  • Nuolaidos nesumuojamos su kitais pasiūlymais ir akcijomis;
  • akcija galioja iki 2025.01.01.

Užsiregistruoti regėjimo patikrinimui

Vision Express optikų kontaktai