Regėjimo patikrinimas

VISION EXPRESS itin didelį dėmesį skiria profesionaliam Jūsų regėjimo patikrinimui. Optikoje dirba ilgametę patirtį šioje srityje turintys gydytojai-oftalmologai, turintys specialius išsilavinimus, tobulinantys savo įgūdžius įvairiuose mokymuose bei seminaruose. VISION EXPRESS gydytojai-oftalmologai ne tik patikrins regėjimą bei nustatys akių ligas, bet ir pagal gautus rezultatus rekomenduos geriausią korekcijos būdą, atsižvelgiant į Jūsų pomėgius bei gyvenimo būdą.

Etapai, kaip atliekamas išsamus regėjimo patikrinimas:

 • gydytojas-oftalmologas išsiaiškina, kokie yra Jūsų nusiskundimai ir poreikiai;
 • autorefraktometru tikrinama akies laužiamoji galia. Šio tyrimo metu nustatoma akies refrakcijos yda;
 • profesionalia aparatūra patikrinamas regėjimo aštrumas žiūrint į tolį ir iš arti;
 • esant poreikiui, parenkama regėjimo korekcija foropteriu ar bandomųjų stiklų rėmeliu;
 • pupilometru nustatomas atstumas tarp vyzdžių centrų.

Visos procedūros būtinos dėl kiekvieno žmogaus individualių poreikių, atsižvelgiant į savijautą, regėjimo aštrumą ir regos tikrinimo metu gautus rezultatus.

Konsultacijai pas oftalmologą arba optometrininką galite užsiregistruoti čia >>

Kompensacija gydytojo oftalmologo konsultacijai

UAB VISION EXPRESS yra pasirašiusi sutartį su ligonių kasa, todėl mūsų optikos salonuose apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu gali pasinaudoti kompensacija šioms gydytojo oftalmologo paslaugoms Teritorinių ligonių kasų nustatyta tvarka:

 

 • Oftalmologo konsultacija suaugusiems ar vaikams;
 • Oftalmologo konsultacija suaugusiems ar vaikams (profilaktinis sveikatos patikrinimas);
 • Oftalmologo konsultacija suaugusiems (ilgalaikis stebėjimas);
 • Oftalmologo konsultacija suaugusiems (kai atliekama ekscizija ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) biopsija, ir (ar) drenavimas, ir (ar) incizija, ir (ar) ligacija, ir (ar) akių tyrimas ultragarsu, ir (ar) refrakcijos nustatymas cikloplegijoje ir parenkami akiniai, ir (ar) optinės koherentinės tomografijos tyrimas, ir (ar) elektroretinografijos tyrimas);
 • Oftalmologo konsultacija vaikams (kai atliekama ekscizija ir (ar) ektomija, ir (ar) rafija, ir (ar) rezekcija, ir (ar) tomija, ir (ar) biopsija, ir (ar) drenavimas, ir (ar) incizija, ir (ar) ligacija, ir (ar) akių tyrimas ultragarsu, ir (ar) refrakcijos nustatymas cikloplegijoje ir parenkami akiniai, ir (ar) optinės koherentinės tomografijos tyrimas).
 
   

  Kaip pasinaudoti kompensacija oftalmologo paslaugoms?

  Visi suaugusieji ir vaikai, apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, turi teisę į kompensaciją gydytojo oftalmologo paslaugoms įsigyti. Norint pasinaudoti šia teise, pirmiausia reikia užsiregistruoti vizitui pas šeimos gydytoją, kuris įvertins regėjimo būklę ir, jei reikia, išrašys siuntimą gydytojo oftalmologo konsultacijai. Registracija Teritorinių ligonių kasų kompensuojamoms oftalmologo paslaugoms vykdoma tik per E-sveikatos sistemą, prisijungus prie asmeninės paskyros.

  Dėmesio! Gydytojo oftalmologo konsultacijų, kompensuojamų Teritorinių ligonių kasų nustatyta tvarka, kiekis yra ribotas ir yra pateikiamas tik E-sveikatos sistemoje.

  Taip pat primename, kad nustatyta tvarka pagal specialias kompensavimo sąlygas Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis gali būti kompensuojami ir akinių lęšiai. Skaityti plačiau apie kompensuojamus akinių lęšius.