vision express

Nemokamas klausos aparatų bandymas

Išbandykite klausos aparatus nemokamai!

Girdėjimo, leidžiančio visiškai pasinerti į Jus supantį pasaulį, atkūrimas yra svarbus žingsnis siekiant dar labiau praturtinti Jūsų gyvenimą. Kad būtumėte tikri savo sprendimu ir patenkinti žengę šį svarbų žingsnį, suteikiame net 14 dienų nemokamo klausos aparatų bandymo paslaugą – testuokite, išbandykite klausos aparatus įvairaus garsumo lygiuose bei skirtingose gyvenimiškose situacijose.

Nemokamos 14 dienų bandymo paslaugos metu mūsų klausos specialistai bus pasiruošę atlikti pakeitimus ar koregavimus, kad galėtumėte mėgautis aukščiausios kokybės garsu, o tai suteiks daugiau pasitikėjimo savimi vėl bendraujant su artimaisiais bei galimybę gyventi kokybišką pilnavertį gyvenimą. Suprantame, kad klausos aparatas reikšmingai pakeis nusistovėjusią Jūsų gyvenimo kokybę, tad 14 dienų nemokamai išbandykite klausos aparatus įvairiose aplinkose ir situacijose!

Kaip išmėginti klausos aparatą nemokamai?

Pasinaudokite proga išbandyti modernų klausos aparatą Jums patogiomis sąlygomis net dvi savaites: nešiokite namuose ar viešose vietose, sportuojant, vaikščiojant, susitikus su draugais ar atliekant kitas įprastas veiklas. Bandomuoju laikotarpiu galėsite patirti šiuolaikinių kokybiškų klausos aparatų privalumus ir patirsite, kaip smagu vėl gerai girdėti. Norint išmėginti klausos aparatus, kviečiame užsiregistruoti nemokamam klausos patikrinimui (pasirinkite paslaugą Pirminė klausos konsultacija ir klausos testas suaugusiems).

 Registruotis nemokamam klausos patikrinimui

Kaip viskas vyksta:

  • atlikite nemokamą klausos įvertinimą VISION EXPRESS salone;
  • išmėginkite individualiai parinktą aparatą;
  • džiaukitės kiekviena akimirka vėl girdint (arba grąžinkite bandymui skirtą aparatą).