Klausos aparatai

Klausa yra vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių ir vaidina itin svarbų vaidmenį mūsų emocinei gerovei bei fizinei sveikatai. Gebėjimo girdėti praradimas turi nenuginčijamos įtakos bendros gyvenimo kokybės prastėjimui. Klausos sutrikimas nėra išgydomas, bet šiuolaikinės medicinos dėka galite susigrąžinti pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą, girdint Jus supančią aplinką.

Nemokamas klausos patikrinimas

Skaityti daugiau

Nemokamas klausos aparatų bandymas

Skaityti daugiau

Kompensacija klausos aparatams

Skaityti daugiau

GERA KLAUSA LEIDŽIA GYVENTI KOKYBIŠKIAU

Gera klausa padeda išlaikyti
dėmesingumą ir aštrų protą.

Gera klausa leidžia palaikyti
aktyvią gyvenseną.

Gera klausa padeda palaikyti
ryšį su artimaisiais.

Gera klausa palengvina
kasdienį gyvenimą.

„Genesis AI“ klausos aparatai – JAU GREITAI!

KLAUSOS SUTRIKIMAI YRA AKIVAIZDESNI, NEI MANOTE.

Klausos praradimą sukelia daug veiksnių, tačiau dažniausiai tai įvyksta dėl natūralaus senėjimo arba didelio triukšmo poveikio.
Sužinokite, kokie yra pagrindiniai požymiai, kad Jūsų ar Jūsų artimojo klausa yra sutrikusi.

Klausos sutrikimas - tai būklė, kada nusilpsta viena iš pagrindinių žmogaus juslių. Sutrikimas gali paveikti vieną arba abi ausis, todėl darosi sunku girdėti garsius garsus ar netgi tai, ką sako pašnekovas. Gebėjimo girdėti sutrikimas yra gana dažnas, nes daugiau nei 5 % suaugusių žmonių pasaulyje skundžiasi pablogėjusia klausa. Kuo vyresnis žmogus yra, tuo didesnė tikimybė, kad klausa nusilps - tarp vyresnių nei 60 metų amžiaus senjorų kas ketvirtas kenčia nuo klausos praradimo. Mokslininkai yra paskaičiavę, kad iki 2050 m. daugiau nei 700 mln. žmonių turės klausos sutrikimą.

KAS LEMIA KLAUSOS SILPNĖJIMĄ?

Klausos sutrikimas yra laipsniškas procesas ir ne visiems pasireiškia vienodai.
Kokie būna klausos sutrikimo lygiai ir kodėl sutrinka klausa? Skaityti daugiau.

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų ar Jūsų artimojo klausa silpsta, svarbu nieko nelaukti ir kreiptis į klausos sveikatos priežiūros specialistus. Klausos sutrikimas gali turėti neigiamos įtakos pilnaverčiam gyvenimui, o kuo ilgiau bus delsiama, tuo sudėtingesnis reabilitacijos laikotarpis lauks.

Klausos sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja kartą per metus atlikti profilaktinį klausos patikrinimą. Prevencija ir reguliarus klausos tikrinimas padės laiku ir ankstyvoje stadijoje pastebėti gebėjimo girdėti pokyčius bei priimti tinkamiausią sprendimą tolimesniems veiksmams.

KLAUSOS PATIKRINIMAS - PIRMAS ŽINGSNIS GEROS KLAUSOS LINK.

Klausos patikrinimas – nesudėtingas ir visiškai neskausmingas procesas, galintis reikšmingai pakeisti gyvenimo būdą.
Skaityti daugiau apie klausos patikrinimą ir kaip jam pasiruošti iš anksto.

Klausos patikrinimas yra nesudėtingas ir neskausmingas tyrimas, kurio metu klausos sveikatos priežiūros specialistas įvertins klausos praradimo tipą bei lygį. Pagal gautus tyrimo rezultatus klausos specialistas rekomenduos, ką toliau reikėtų daryti, kad ir vėl būtų grąžintas džiaugsmas girdėti. Plačiau apie klausos praradimo tipus bei sutrikimo lygius.

ĮTARIATE, KAD JŪSŲ AR JŪSŲ ARTIMOJO KLAUSA GALI BŪTI SUTRIKUSI?

Klausos aparatai yra populiariausia ir dažniausiai skiriama priemonė, esant neurosensoriniam klausos sutrikimui. Jie gali padėti daugumai žmonių, turinčių klausos sutrikimų. Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad ir klausos poreikiai yra be galo individualūs, todėl labai svarbu, kad klausos aparatai būtų parenkami asmeniškai, suprogramuoti ir pritaikyti prie konkrečių klausos ir gyvenimo būdo poreikių.

Pristatome EVOLV AI - novatoriškus klausos aparatus, leidžiančius atkurti itin aiškų ir kokybišką garsą.

Skaityti daugiau

Klausos aparatai reikšmingai pakeis Jūsų nusistovėjusią gyvenimo kokybę, ir prieš priimdami pirkimo sprendimą, turite būti absoliučiai tikri, kad klausos aparatų dėka galėsite ir vėl kokybiškai bei aiškiai girdėti, jie atitiks Jūsų poreikius bei gyvenimo būdą. Būtent todėl suteikiame nemokamą 14 dienų klausos aparatų bandomąją paslaugą - išbandykite klausos aparatą įvairiose aplinkose ir situacijose, įsitikinkite, kad pasiūlytas klausos aparatas yra nenuginčijama pagalba vėl gerai girdėti Jus supančią aplinką.

Išbandykite klausos aparatus 14 dienų visiškai nemokamai.

Skaityti daugiau

Klausos aparatai – ne tik priemonė girdėti artimuosius ir aplinkoje esančius garsus. Tai pagalba vėl gyventi pilnavertį ir kokybišką gyvenimą. Šiuolaikiniai geriausi klausos aparatai yra išmanūs ir suteikia akivaizdžios gyvenimą keičiančios naudos, gerinant sveikatą ir savijautą. Šiuolaikinių technologijų pagrindu sukurti klausos aparatai leidžia sustiprinti garsus, kuriuos norite girdėti, ir sumažinti mažiau pageidaujamus garsus, ir tuo pačiu klausos aparatai siūlo puikią garso kokybę, sukurtą taip, kad niekada nepraleistumėte svarbiausių akimirkų.

Klausos aparatų tipai

Skaityti daugiau

Klausos aparatų priežiūra

Skaityti daugiau

Mūsų garantija Jums

Skaityti daugiau