vision express

Prekės aprašymas

Informacija apie prekę

Prekės ženklas VISION EXP

Prekės aprašymas

Klausos aparatai – unikali pagalba vėl gerai girdėti Jus supančią aplinką. Tai yra labiausiai paplitęs klausos praradimo koregavimo būdas. Jie gali padėti daugumai žmonių, turinčių klausos sutrikimų, ypač jei klausos aparatus pritaikė patyręs specialistas. Kiekvienas žmogus yra unikalus, tad ir kiekvieno klausos poreikiai yra nepakartojami. Štai kodėl svarbu, kad paskyrus klausos aparatus klausai gydyti, šie būtų tinkamai suprogramuoti ir pritaikyti prie Jūsų konkrečių klausos ir gyvenimo būdo poreikių. Dar vienas svarbus akcentas – tinkama aparato priežiūra, nuolatinis palaikymas ir pagalba, užtikrinanti ilgametį kokybišką aparato veikimą.

Šiuolaikiniai klausos aparatai yra inžinerijos stebuklai. Naujausių technologijų dėka Jūs patys galite reguliuoti girdimus garsus: stiprinti tuos, kuriuos norite girdėti, ir patildyti mažiau reikalingus garsus, tokiu būdu šiuo metu pažangiausi klausos aparatai garantuoja puikią garso kokybę, sukurtą taip, kad niekada nepraleistumėte svarbiausių akimirkų.

Kiekvieno gyvenimo būdui ir poreikiams galime parinkti geriausią sprendimą iš plataus klausos aparatų asortimento. Klausos aparatai skirstomi į du tipus: užausinius ir įausinius. 

Įausiniai klausos aparatai

- Individualiai pagal žmogaus ausies formą gaminami klausos aparatai, telpantys į ausies kanalą.
- Pasižymi itin kokybišku, natūraliu ir švariu garsu.
- Diskretiški, yra vos pastebimi ar visai nematomi.
- Dažniausiai rekomenduojami turintiems lengvą ar vidutinio sunkumo klausos sutrikimą.
- Didesnė baterija užtikrina ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką.
- Kai kurie modeliai gali būti su įkrovimo funkcija.

Užausiniai klausos aparatai gali būti:

BTE - paprasti aparatai su standartiniais antgaliais;
RIC - pažangesni, kuriuose garsiakalbis įstatomas į ausies kanalą. Dėl šios priežasties RIC aparatai pasižymi natūralesniu ir švaresniu garsu, be to, yra mažiau pastebimi nei BTE tipo klausos aparatai.

Įausiniai klausos aparatai

- Individualiai pagal žmogaus ausies formą gaminami klausos aparatai, telpantys į ausies kanalą.
- Pasižymi itin kokybišku, natūraliu ir švariu garsu.
- Diskretiški, yra vos pastebimi ar visai nematomi.
- Dažniausiai rekomenduojami turintiems lengvą ar vidutinio sunkumo klausos sutrikimą.
- Didesnė baterija užtikrina ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką.
- Kai kurie modeliai gali būti su įkrovimo funkcija.

Įausiniai klausos aparatai gali būti kelių tipų:

CIC - nematomi, pilnai telpantys ausies kanale;
ITC – užpildantys dalį ausies kriauklės;
ITE – dalinai matomi aparatai, pilnai užpildantys ausies kriauklę.

EVOLV AI – lengvas būdas gyventi taip, kaip esate įpratę!

EVOLV AI – novatoriški amerikiečių kompanijos „Starkey“ klausos aparatai, sukurti inovatyviausia technologija, leidžiančia atkurti itin aiškų ir kokybišką garsą. Kuo ypatingi EVOLV AI serijos klausos aparatai?

- Aiškesnis garsas
- Išskirtinė garso kokybė 
- Mažiau foninio triukšmo
- Klausos atkūrimas be vargo
- Platus klausos aparatų pasirinkimas kiekvieno gyvenimo būdui ir poreikiams
- Galimybė susieti su išmaniaisiais įrenginiais
- Unikali Starkey SoundTM technologija užtikrina iki 55 mln. individualių koregavimų kas valandą, o tai garantuoja tikroviškus ir kokybiškus garsus įvairiose aplinkos.

EVOLV AI yra meistriškai sukurti klausos aparatai, automatiškai užtikrinantys tikrą garso kokybę, esant bet kokioje aplinkoje. Tai tobuliausi „Starkey“ klausos aparatai, kuriuos galima susisieti su išmaniaisiais įrenginiais, o tai reiškia, kad nuo šiol galėsite mėgautis ne tik mėgstamomis televizijos programomis, muzika ar pokalbiais – „Starkey“ kompanija pirmoji sukūrė klausos aparatus, siejamus ir su Jūsų sveikatos ir aktyvumo stebėjimo prietaisais.
EVOLV AI – lengvas būdas gyventi taip, kaip esate įpratę!

 • EVOLV AI klausos aparatai išsiskiria išskirtiniu „Starkey Sound“ garsu. Kas valandą atliekama iki 55 mln. suasmenintų koregavimų, o tai leidžia užtikrinti tikrovišką ir kokybišką garsą bet kokioje klausymosi aplinkoje, įskaitant automobilius ar kitas transporto priemones. Visa tai tik tam, kad galėtumėte aiškiai girdėti ir mėgautis pilnaverčiu gyvenimu.

  Nuo mažiausio iki galingiausio, EVOLV AI siūlo visą pažangiausių klausos aparatų seriją. Palyginti su ankstesne technologija, EVOLV AI net 40 % sumažina aplinkinį triukšmą, kad palengvintų Jūsų pastangas gerai girdėti. Mėgaukitės kiekviena akimirka su klausos aparatais, kurie atitinka Jūsų gyvenimo būdą.

  Siekiant kokybiškos ir pilnavertės klausos, EVOLV AI yra būtent tai, ko Jums reikia.  Gebėjimo girdėti praradimas turi nenuginčijamos įtakos bendros gyvenimo kokybės prastėjimui. Klausos sutrikimas nėra išgydomas, bet šiuolaikinės medicinos dėka galite susigrąžinti pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą, girdint Jus supančią aplinką.

  VISION EXPRESS centruose naujausia ir moderniausia įranga tikriname tik asmenų, vyresnių nei 18 metų, klausą, o esant poreikiui, atliekame papildomus testus bei tyrimus, kad būtų kuo tiksliau įvertinta ausų sveikatos būklė.  Daugiau apie klausos patikrinimą ir registracija Vision Express salonuose
 • Prekių likutis parduotuvėse