Kontaktiniai lęšiai

Kodėl pas mus

Kontaktiniai lęšiai – tai šiuolaikiška ir moderni regėjimo korekcijos priemonė, užtikrinanti gerą regėjimą ir komfortą net aktyviai judant. „Vision Express“ optikos salonuose rasite tik kokybiškų ir klientų pripažintų, garsiausių gamintojų (tokių kaip „CooperVision“, „Alcon“, „Johnson & Johnson“, „Bausch + Lomb“ ir kitų) kontaktinių lęšių:

  • „Biofinity“ mėnesiniai lęšiai,
  • „Clariti Elite“ mėnesiniai lęšiai,
  • „Air Optix Night & Day Aqua“ mėnesiniai lęšiai,
  • „Acuvue Oasys“ dviejų savaičių lęšiai,
  • „Clariti 1 Day“ vienadieniai lęšiai,
  • „Dailies AquaComfort Plus“ kontaktiniai lęšiai vienai dienai,
  • ir daug kitų.

Esame tam, kad pasirūpintumėme ne tik geru Jūsų regėjimu, bet ir tam, kad užtikrintume itin gausų kontaktinių lęšių bei jų priežiūros priemonių pasirinkimą pagal kiekvieno kliento poreikius ir gyvenimo būdą, patartume ir atsakytume į Jums kilusius klausimus, susijusius su kontaktinių lęšių nešiojimu.

Kuriuos kontaktinius lęšius rinktis ir kaip juos prižiūrėti

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra sveikas ir patogus regėjimo korekcijos būdas. Šie lęšiai suteikia galimybę pailsėti nuo akinių, mėgautis aktyviu laisvalaikiu, nereikalauja papildomų priežiūros priemonių, įprastų mėnesiniams kontaktiniams lęšiams. Vienadienių kontaktinių lęšių priežiūra yra paprastesnė: jų nereikia valyti, nes vieną kartą panaudojus, juos privalu išmesti. Šio nešiojimo rėžimo kontaktiniai lęšiai yra itin ploni, minkšti ir patogūs nešioti.

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško geros kainos ir aukštos kokybės. Mėnesinių kontaktinių lęšių būna skirtų nešioti tik dienomis arba tinkančių ir dienai, ir nakčiai, su sąlyga, kad bus užtikrinta tinkama priežiūra (valyti per dieną susikaupusias apnašas, kurios gali tapti tinkama terpe vystytis bakterijoms). Deramai prižiūrėdami kontaktinius lęšius, išvengsite nemalonių pojūčių, akių dirginimo bei infekcijų. „Vision Express“ optikos salonuose rasite itin platų kontaktinių lęšių priežiūros priemonių pasirinkimą, tad sau tinkamas priemones tikrai išsirinksite!

Tinkamai kontaktinių lęšių priežiūrai rekomenduojame naudoti tik aukščiausios kokybės priežiūros priemones. Visi „Vision Express“ optikos salonuose parduodami kontaktinių lęšių tirpalai yra daugiafunkciai, ne tik valo, bet ir dezinfekuoja, drėkina lęšius. Lęšių priežiūros priemones galite pasirinkti ir įsigyti internetu:

Nutarusiems pirmą kartą išmėginti kontaktinius lęšius specialistai rekomenduoja mėnesinio nešiojimo rėžimo lęšius – nors jų kraštai yra itin ploni, pati lęšių medžiaga yra tvirtesnė, tad juos bus lengviau įsidėti ir išsiimti. Visų tipų kontaktinius lęšius galite pasirinkti ir įsigyti:

Maksimaliam akių komfortui ir gerai akių sveikatai palaikyti rekomenduojame papildomai naudoti akių lašus ir maisto papildus akims.