vision express

Apie mus

VISION EXPRESS

VISION EXPRESS yra tarptautinis optikos salonų tinklas, valdantis daugiau nei 700 parduotuvių Europos Sąjungoje ir Jungtinėje Karalystėje. Lietuvoje 1995 metais tokiu pačiu pavadinimu buvo įkurta uždara akcinė bendrovė, kuri šiuo metu valdo 12 jaukių ir modernių optikos salonų, esančių didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

VISION EXPRESS Jums gali pasiūlyti viską, ko reikia akių sveikatai. Rūpindamiesi Jūsų geru regėjimu ir grožiu, galime pasiūlyti ne tik profesionalų regėjimo patikrinimą, bet ir įvairius papildomus tyrimus bei testus, susijusius su regos pokyčiais. Optikos salonuose dirbantys regėjimo ekspertai individualiai parinks tinkamiausią regėjimo korekciją, atsižvelgus į Jūsų pomėgius, gyvenimo būdą, nešiojimo įpročius ir kt., o ilgametę darbo patirtį turintys optikos konsultantai padės išsirinkti akinių rėmelius ar saulės akinius iš plataus, nuolat atnaujinamo ir pildomo asortimento. Kiekviename VISION EXPRESS optikos salone rasite daugiau nei 1200 akinių rėmelių ir saulės akinių – toks didelis pasirinkimas leidžia kiekvienam rasti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį modelį pagal stilių, formą, spalvą, prekės ženklą ar kainą. 

VISION EXPRESS optikos salonų išskirtinumas yra tai, kad viską geresniam regėjimui galite rasti vienoje vietoje. Mūsų optikos salonuose ne tik moderniausia aparatūra patikrinsime regėjimą, padėsime išsirinkti akinius iš naujausių privačių ar pasaulyje gerai žinomų prekės ženklų kolekcijų, bet ir kiekviename optikos salone esančioje laboratorijoje pagaminsime ar pataisysime korekcinius akinius. 

VISION EXPRESS – Jūsų akinių ekspertai.