Akiniai

Naujausių tyrimų duomenimis Lietuvoje ir pasaulyje kas 7-as žmogus susiduria su regėjimo problemomis. Neabejotinai akiniai yra pati populiariausia regos korekcijos priemonė.

Akiniai susideda iš dviejų pagrindinių elementų: rėmelio ir lęšių. Renkantis naujus akinius, vienodai svarbus abiejų dedamųjų profesionalus parinkimas: rėmelis turi būti patogus nešioti, nespausti, bet ir neslysti nuo veido bei gerai laikytis už ausų, tuo tarpu tinkamai parinkti lęšiai turi atlikti pagrindinę korekcinių akinių funkciją – gerinti regėjimo kokybę. Akiniai pagal savo paskirtį gali būti labai įvairūs: skirti dėvėti nuolat arba periodiškai, pavyzdžiui, dirbant su kompiuteriu, skaitant žurnalą ar vairuojant tamsiuoju paros metu. Akių specialistai, patikrinę Jūsų akis ir atsižvelgę į Jūsų gyvenimo būdą, individualiai parinks ir rekomenduos, kokio tipo akiniai Jums tinkamiausi.

Akiniai – tai ne tik regėjimo korekcijos priemonė, bet ir aksesuaras, bylojantis apie žmogaus charakterį, gyvenimo būdą ir stilių. Kiekvienas žmogus, žvelgdamas į kitą asmenį, pastebi akinių rėmelį, tad jį reikia pasirinkti atsakingai. Įvairovė yra didžiulė: nuo mažų iki didelių, nuo nepastebimų iki ryškių, apvalių, kampuotų ir net asimetriškų rėmelių. Atvykus į optiką, dažnam kyla klausimas, nuo ko pradėti ir kaip išsirinkti akinius iš tokios pasiūlos. Iš tiesų egzistuoja kelios pagrindinės akinių parinkimo taisyklės, kurias žinant, bus daug lengviau išsirinkti tinkamiausius akinius. VISION EXPRESS optika pasižymi nuolat atnaujinamu ir periodiškai peržiūrimu rėmelių asortimentu, kurį sudaro daugiau nei 1000 akinių modelių: nuo ekonominių variantų iki pasaulyje garsių ar ekskliuzyvinių prekės ženklų. Nesvarbu, ar esate klasikinio stiliaus gerbėjas, elegantišką įvaizdį puoselėjanti moteris, solidumą vertinantis vyriškis ar naujausių mados tendencijų besivaikantis jaunuolis – patinkančius, patogius ir stilingus akinių rėmelius tikrai išsirinksite!

Renkantis naujus akinius, svarbus yra ne tik rėmelis, bet ir lęšiai, nes būtent jų pagalba užtikrinamas kokybiškas matymas. Mokslo ir technologijų pažangos dėka akinių lęšiai tobulėja, kasmet atsiranda naujesnių ir modernesnių sprendimų. Galima priskaičiuoti daugiau nei tūkstantį akinių lęšių variacijų, nes tai ne tik lęšių plonumo pasirinkimas, bet ir jų tobulinimas tam tikromis papildomomis dangomis, leidžiančiomis kaskart individualiai spręsti regėjimo problemą. 

Jeigu Jūsų refrakcija (arba kitaip dioptrijos) didelė, rekomenduojame apsvarstyti plonintų lęšių įsigijimą. Dažnas matuodamasis ir išsirinkęs rėmelį, neįvertina, kad tam tikro svorio būsimiems akiniams pridės ir akinių lęšiai. Ploninti lęšiai bus ne tik plonesni, estetiškiau atrodantys, bet ir lengvesni, o tai užtikrins didesnį komfortą ir patogumą nešiojant akinius.

Šiais laikais galime pasiūlyti pačius įvairiausius lęšių patobulinimus, pradedant papildoma antirefleksine danga, mažinančia atspindžius, ir baigiant specialia danga, kurios dėka minimizuojamas akinių rasojimas. 

Norite akinių, kurie saugotų akis nuo kenksmingų saulės spindulių? Galime pasiūlyti tiek fotochrominius lęšius, tiek skaidrių lęšių tonavimą – Jums tereikės nuspręsti, kokio atspalvio ir kokio stiprumo tamsinimo norėtumėte. 

Vairuojate? Daug dirbate kompiuteriu? Dirbame su garsiausiais pasaulyje akinių lęšių gamintojais, kurie gali pasiūlyti įvairaus tipo akinių lęšius, užtikrinančius puikaus matymo kokybę, kad ir ką jūs veiktumėte. Kokie lęšiai yra tinkamiausi būtent Jums, rekomenduos mūsų optikos specialistai, įvertinę regėjimo būklę, gyvenimo būdą ir kitus niuansus. 

Net jeigu Jūsų regėjimas ir tobulas, reikia nepamiršti, kad akiniai atlieka ir apsauginę funkciją. Šiais laikais, ypač daug laiko leidžiant prie išmaniųjų įrenginių ekranų, akys smarkiai įsitempia ir vargsta, o to pasekoje galite pradėti jausti akių sausumą, perštėjimą, dirginimą ir kt. Norint išvengti šių nepageidaujamų pojūčių, rekomenduojame išbandyti akinius su mėlynąją šviesą blokuojančia apsaugine danga. Tokio tipo akiniai gali būti ir su dioptrijomis, ir be jų – todėl tinka visiems nuo mažų dienų. 

Nauji akiniai: nuo A iki Ž

VISION EXPRESS optika išsiskiria tuo, kad viskas Jūsų geresniam regėjimui yra vienoje vietoje: nuo akių patikrinimo iki akinių pagal individualų užsakymą gamybos. Pas mus akinių parinkimas yra lengvas ir paprastas procesas, nes esame subūrę profesionalią konsultantų, akių specialistų ir optikų komandą, kuri yra pasiruošusi su Jumis pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi bei padėti įsigyti labiausiai tinkančius akinius komfortiškam matymui. 

Kaip parenkami akiniai?

  1. Poreikių išsiaiškinimas. Vizito pradžioje mūsų regėjimo specialistas pasiteiraus, kokie nusiskundimai, ar jau nešiojate akinius ir jei taip, kada, kiek laiko ir kaip dažnai. 
  2. Regėjimo patikrinimas – testas. Modernia aparatūra bus patikrintas Jūsų regėjimas be akinių ar kontaktinių lęšių: kompiuteriu bus tikrinama akies laužiamoji galia ir nustatytos dioptrijos. Pagal gautus kompiuterio testo duomenis bus tikslinamas regėjimo aštrumas bandomųjų lęšių pagalba.
  3. Tolimesnė išsami regėjimo patikra korekcinių akinių parinkimui. Įvairiais testais bus tikslinama, ar parinkti akiniai nėra per stiprūs, ar tinkama cilindro padėtis ir stiprumas (jeigu toks yra). Mūsų tikslas – kad su naujais akiniais jaustumėtės gerai ir komfortiškai.
  4. Tinkamiausios korekcijos rekomendacija. Viso vizito metu akių specialistas aiškinsis, kada ir kaip dažnai nešiojate akinius, koks Jūsų gyvenimo būdas, kokio pobūdžio darbą dirbate – visa tai tik tam, kad galėtų rekomenduoti Jums tinkamiausią korekcijos būdą bei parinktų tinkamus ir Jums naudingiausius akinių lęšius. 
  5. Akinių rėmelio parinkimas ir koregavimas. Žinant, kokio stiprumo ir tipo lęšiai Jums reikalingi, optikoje dirbantys specialistai padės išsirinkti akinių rėmelius. Rekomenduojame įsiklausyti į mūsų darbuotojų patarimus ir pastabas, nes ilgametę patirtį turintys darbuotojai žino tam tikrus akinių rėmelių niuansus, kurių ne visada galima žinoti ar apgalvoti iš anksto. Atrinktus rėmelius koreguosime pagal Jūsų veidą, esant poreikiui, palenksime kojeles ar noseles tam, kad jaustumėte komfortiškai.
  6. Akinių lęšių užsakymas. Jeigu Jūsų naujų akinių lęšiai bus vietoje, akinius pagaminsime per 1 valandą optiko darbo metu. Jeigu lęšius reikės užsakyti, priklausomai nuo lęšių gamintojo tiekimo sąlygų, pranešime planuojamą akinių pagaminimo dieną.
  7. Korekcinių akinių gamyba. Jūsų lęšiams atvykus į optikos saloną, modernia aparatūra aprūpintoje laboratorijoje optikas – akinių gamybos ir remonto specialistas – laikydamasis aukščiausių kokybės standartų, pagamins Jūsų naujuosius akinius. 
  8. Naujų akinių atsiėmimas. Kai akiniai bus paruošti, mes Jus informuosime, jeigu būsite pateikę tokį pageidavimą. Raginame atvykti į optikos saloną atsiimti akinius, juos užsidėti ir leisti akims priprasti prie naujų akinių. Patikrinsime, ar rėmelis nespaudžia ir neslenka, pasidomėsime, kaip jaučiatės – mums be galo svarbu, kad Jūs būtumėte laimingi ir patenkinti naujais akiniais. Jeigu vis dėlto negalite atvykti, mes juos išsiųsime per kurjerį (paslauga mokama).
  9. Akinių priežiūra ir garantija akiniams. Akiniai, kaip ir bet koks kitas itin dažnai naudojamas daiktas, reikalauja tam tikros priežiūros. Optikos konsultantai papasakos, kaip reikia prižiūrėti ir nešioti akinius, kokios garantijos mūsų salone pirktiems akiniams galioja. 

Svarbu žinoti! Jeigu jau nešiojate / nešiojote korekcinius akinius, turėkite juos su savimi tam, kad specialistas galėtų patikrinti, ką iki šiol nešiojote ir pakomentuoti regėjimo pokyčius.

Jeigu pajautėte, kad prastai matote ar vargina nemalonus sausumo jausmas akyse, jos dažnai vargsta, ašaroja, Jums būtina pasitikrinti regėjimą. VISION EXPRESS regėjimo ekspertai pasirengę ne tik profesionaliai moderniausia aparatūra patikrinti Jūsų regą, bet ir patarti bei rekomenduoti Jums tinkamiausią korekcijos būdą, lęšių tipą, atsižvelgus į Jūsų gyvenimo būdą, pomėgius ir individualius poreikius. Mūsų optikos salonų konsultantai visuomet suteiks profesionalias konsultacijas, patars ir rekomenduos geriausiai Jums tinkančius akinių rėmelius, atsižvelgdami į Jūsų asmenybę, norus ir galimybes.

Užsiregistruoti vizitui pas akių specialistą