vision express

Kodėl verta rinktis VISION EXPRESS?

VISION EXPRESS optika Jums gali pasiūlyti viską, ko reikia akių sveikatai.

Rūpindamiesi Jūsų geru regėjimu ir grožiu, galime pasiūlyti ne tik profesionalų regėjimo patikrinimą, bet ir įvairius papildomus tyrimus bei testus, susijusius su regos pokyčiais. Optikos salone dirbantys regėjimo ekspertai individualiai rekomenduos tinkamiausią regos korekciją, atsižvelgus į Jūsų pomėgius, gyvenimo būdą bei nešiojimo įpročius, o ilgametę darbo patirtį turintys optikos konsultantai padės išsirinkti akinių rėmelius ar akinius nuo saulės iš plataus, nuolat atnaujinamo ir pildomo asortimento. VISION EXPRESS optika gali pasiūlyti daugiau nei 1200 akinių rėmelių ir saulės akinių – toks didelis pasirinkimas leidžia kiekvienam rasti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį akinių modelį pagal stilių, formą, spalvą, prekės ženklą ar kainą.

VISION EXPRESS optika išsiskiria tuo, kad viskas Jūsų geresniam regėjimui yra vienoje vietoje: nuo akių patikrinimo iki akinių pagal individualų užsakymą gamybos. 

  • VISION EXPRESS optika – tai serfitikuoti ir ilgametę darbo patirtį turintys optometrininkai ir gydytojai oftalmologai, kurie moderniausia aparatūra kokybiškai ir profesionaliai  patikrins Jūsų regėjimą, individualiai rekomenduos tinkamą regėjimo korekcijos priemonę, pakonsultuos dėl įvairių regėjimo problemų, atsakys į kylančius klausimus bei pateiks rekomendacijas, kaip galite padėti savo akims, kad jos mažiau vargtų.  
  • VISION EXPRESS optika – tai puikiai savo darbą išmanantys konsultantai-optometristai, kurie, atsižvelgę į Jūsų akinių receptą, gyvenimo būdą, poreikius ir nešiojimo įpročius, parinks akinius, leisiančius atskleisti Jūsų asmenybės individualumą. Optikos salono darbuotojai pasiruošę Jums pristatyti bei papasakoti apie naujausias akinių mados tendencijas, padėti išsirinkti iš gausaus, daugiau nei 1200 akinių rėmelių ir saulės akinių modelių, asortimento, patarti, kaip nešioti ir prižiūrėti akinius, kad jie tarnautų ilgai.
  • VISION EXPRESS optika – tai akinių gamybos profesionalai. VISION EXPRESS optika išskirtinė tuo, kad kiekviename optikos salone yra speciali akinių laboratorija, aprūpinta naujausia ir moderniausia aparatūra, reikalinga tiek paprastų, tiek sudėtingų akinių gamybai, atitinkant aukščiausius kokybės reikalavimus. Laboratorijose dirbantys optikai puikiai išmano akinių gamybos ar jų remonto subtilybes, tad jeigu Jūsų akiniai sulūžo, atvykite į artimiausią VISION EXPRESS optikos saloną pasitarti – mūsų komanda pasistengs padėti. Dar vienas mūsų optikos unikalumas – akinių gamyba per 1 valandą. Priklausomai nuo Jums parinktų akinių lęšių, korekcinius akinius galime pagaminti vos per 1 valandą! Ilgametę patirtį turintys VISION EXPRESS optikai ne tik preciziškai pagamins akinius, bet ir suteiks išsamias konsultacijas įvairiais techniniais lęšių pritaikymo rėmeliams bei nešiojimo klausimais.

VISION EXPRESS optika primena, kad net ir tiems, kurių regėjimas yra geras, bent kartą per metus yra rekomenduojama atvykti pas specialistus pasitikrinti regėjimą. Jeigu jaučiate, kad akys vis dažniau ir greičiau pavargsta, sausėja, padažnėjo galvos skausmai – Jums būtina pasitikrinti akis, nes tik patyrę gydytojai oftalmologai ir optometrininkai gali pastebėti pradėjusius vystytis tokius regėjimo sutrikimus, kaip toliaregystė ar astigmatizmas.

Kviečiame nedelsti ir užsiregistruoti vizitui pas akių specialistą VISION EXPRESS optikoje. 

Registracija regėjimo patikrinimui

VISION EXPRESS – Jūsų akinių ekspertai!