Akinių lęšiai nemokamai pasitikrinusiems regėjimą!

Akcijos metu pirkėjai turi galimybę gauti šiuos akinių lęšius nemokamai:

  • „Excellence 1.50 HMC“ – standartiniai plastikiniai lęšiai su antirefleksine danga. Šio tipo lęšiai turi neatspindintį paviršių, kuris padaro akinių lęšius skaidresnius, ant jų paviršiaus nesusidaro aplinkinių šviesos šaltinių atspindžių. Tokie lęšiai yra pralaidesni šviesai, akys mažiau pavargsta.
  • „FBS Holiday 1.50 HMC“ – akinių lęšiai, dažnai vadinami „ofisiniais“, su skaidrinančia danga, mažinantys akių nuovargį. Rekomenduojame 25–45 metų amžiaus žmonėms, ilgesnį laiką skaitantiems ar dirbantiems kompiuteriu.
  • „FBS Factor 1.50 HMC“ – progresiniai akinių lęšiai su skaidrinančia danga ir subalansuotomis artumo bei tolumo zonomis. Palaipsninis dioptrijų pokytis užtikrina gerą regėjimą įvairiu nuotoliu, tad akiniai su tokiais lęšiais pakeičia keletą akinių, skirtų skaityti, žiūrėti vidutiniu atstumu ar į tolį.
  • „Icon 1.50 HMC“ – progresiniai akinių lęšiai su skaidrinančia danga ir subalansuotomis artumo bei tolumo zonomis ir platesne vidutine zona. Puikus matymas visais atstumais užtikrinamas nepastebimu lęšių dioptrijų stiprumo perėjimu, todėl užtikrinamas maksimalus komfortas fokusuojant žvilgsnį skirtingais atstumais. Rekomenduojame 45 metų ir vyresniems žmonėms, kurie nori puikiai matyti tiek į tolį, tiek iš arti.

Nemokamų akinių lęšių pasiūlymas galioja pasitikrinus regėjimą „Vision Express“ optikos salone ir perkant akinius su rėmeliais, kurių kaina 29 Eur ir daugiau. Akinių gamybai ir regėjimo patikrinimui nuolaidos netaikomos. Nuolaidos nesumuojamos.

Akcijos metu visiems kitiems akinių lęšiams taikoma 30 % nuolaida, perkant pilną akinių komplektą, kurį sudaro akinių rėmeliai, lęšiai ir akinių gamyba.

 

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.