Saugu, patikima ir greita apsipirkti internetu!

VISION EXPRESS, bendradarbiaudami su savo draugu DR. LENSOR, suteikia galimybę saugiai, patikimai ir greitai apsipirkti ir internetu!
DR. LENSOR el. parduotuvėje nuolat atnaujinamas ir plečiamas asortimentas: pasaulyje pirmaujančių gamintojų kokybiški kontaktiniai lęšiai ir jų priežiūros priemonės, akių priežiūros priemonės (akių lašai ar akių įtampą bei kitus nemalonius pojūčius mažinančios akių kaukės), saulės akiniai tiek suaugusiems, tiek vaikamsakiniai darbui kompiuteriu, saugantys akis nuo kenksmingos mėlynosios šviesos ar nauji korekciniai akiniai – visa tai ir dar daugiau ypač patraukliomis kainomis galite rasti DR. LENSOR. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol el. parduotuvėje DR. LENSOR galima rasti ir apsaugines veido kaukes.
Jūsų patogumui suteikiama 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, o korekciniams akiniams – net 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. 

Pasinaudokite VISION EXPRESS nuolaidos kodu ir gaukite papildomą 5 % nuolaidą visoms prekėms. Viskas, ką turite padaryti:

  • Apsilankykite DR. LENSOR puslapyje www.lensor.eu;
  • Pasirinktą prekę įdėkite į pirkinių krepšelį;
  • Įrašykite nuolaidos kodą VISION100 ir spauskite „Pridėti kuponą“;
  • Pateikite užsakymą. Sveikiname, Jums pritaikėme papildomą 5 % nuolaidą!
    Daugumą užsakymų pristatysime per 1-2 darbo dienas (korekcinių akinių užsakymui galioja 10 darbo dienų terminas). Daugiau informacijos apie pristatymo terminus ir įkainius galite rasti čia.

Nuolaidos kodas galioja iki 2021.10.31 imtinai.