Akinių rėmeliai

Mes tikime, kad stilingi akinių rėmeliai – stilingas žvilgsnis į pasaulį, tad VISION EXPRESS optikos salonuose nuolat atnaujinamas madingiausių akinių rėmelių asortimentas, nuo pigiausių iki ekskliuzyvinių vardinių rėmelių. Nesvarbu, ar esate klasikinio stiliaus gerbėjas, elegantišką įvaizdį puoselėjanti moteris, solidumą vertinantis vyriškis ar naujausių mados tendencijų besivaikantis jaunuolis – patinkančius, patogius ir stilingus akinių rėmelius tikrai išsirinksite!
New Microsoft PowerPoint Presentation

Akiniai – tai ne tik regėjimo korekcijos priemonė, bet ir aksesuaras, bylojantis apie žmogaus charakterį, gyvenimo būdą ir stilių. Kiekvienas žmogus, žvelgdamas į kitą asmenį, pastebi ir akinius, tad juos reikia pasirinkti atsakingai. Mūsų optikos salonų konsultantai visuomet suteiks profesionalias konsultacijas, patars ir rekomenduos geriausiai Jums tinkančius akinių rėmelius, atsižvelgdami į Jūsų asmenybę, norus ir galimybes.

VISION EXPRESS optikos salonuose rasite garsiausių pasaulio prekės ženklų ir gamintojų akinių rėmelių kolekcijas, kurios užsakomos optikos parodose, vykstančiose Milane, Paryžiuje, Miunchene, Honkonge ir kituose didmiesčiuose. Mūsų asortimente rasite: Emporio Armani, Dolce & Gabbana, Dior, Gucci, Miu Miu, Ray-Ban, Versace, Vogue, Diesel, Blumarine, Chopard, Fendi, Police, Tommy Hilfiger, MaxMara, Oxydo, Juozo Statkevičiaus ir kitų, tiek ekskliuzyvinių, tiek mažiau žinomų prekės ženklų.

visiBrandai