Kontaktiniai lęšiai

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

testas Spalvoti kontaktiniai lęšiai skirstomi į paryškinančius natūralią akių spalvą, keičiančius akių spalvą ir dekoratyvinius. Paryškinantys akių spalvą kontaktiniai lęšiai turi mažiau pigmento, tad yra šviesesni, skirti natūraliai akių spalvai išryškinti. Lęšiai, keičiantys akių spalvą, yra sodresnių spalvų. Šie lęšiai rekomenduojami tiems, kurie nori kontrastingai pakeisti savo akių spalvą kita (iš šviesios spalvos į tamsią arba atvirkščiai).

Spalvoti kontaktiniai lęšiai, kaip ir įprasti vienadieniai ar mėnesiniai kontaktiniai lęšiai, yra parenkami pagal kiekvieno kliento poreikius bei regėjimo būklę. Šio tipo kontaktiniai lęšiai taip pat būna skirtingų dioptrijų, skirtingų nešiojimo režimų, tad prieš renkantis spalvotus kontaktinius lęšius, būtina pasitarti su specialistu.


Air Optix® Colors spalvotų kontaktinių lęšių deguonies pralaidumas yra net 6 kartus didesnis nei kitų spalvotų kontaktinių lęšių. Aukštas deguonies pralaidumas aprūpina akis dideliu jo kiekiu, todėl akys atrodo sveikos ir neparausta net ir dienos pabaigoje. „Air Optix® Colors“ spalvotų mėnesinių kontaktinių lęšių savybės:

  • lęšiai yra pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos;
  • itin didelis deguonies pralaidumas;
  • patogūs nešioti dėl mažesnio lęšių diametro;
  • nešiojimo režimas – 30 dienų.

Air Optix® Colors spalvoti kontaktiniai lęšiai


FreshLook® Dimensions spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti paryškinti akių spalvą. Šviesių tonų atspalviai paryškina žvilgsnį, o lęšių kraštelių apvadai optiškai padidina akis. „FreshLook® Dimensions“ spalvotų mėnesinių kontaktinių lęšių savybės:

  • pagaminti iš hidrogelio medžiagos;
  • nešiojimo režimas – 30 dienų.

FreshLook® Dimensions spalvoti kontaktiniai lęšiai


Freshkon® Alluring Eyes spalvoti kontaktiniai lęšiai skirti paryškinti natūralią tamsių akių spalvą. Šie lęšiai paryškina žvilgsnį, o lęšių kraštelių apvadai optiškai padidina akis. „Freshkon® Alluring Eyes“ spalvotų mėnesinių kontaktinių lęšių savybės:

  • lęšiai yra pagaminti iš hidrogelio medžiagos;
  • nešiojimo režimas – 30 dienų.

Freshkon® Alluring Eyes spalvoti kontaktiniai lęšiai


Expressions Colors™ - spalvą keičiantys spalvoti kontaktiniai lęšiai. Šio tipo lęšiai pakeičia tiek šviesią akių spalvą į tamsią, tiek tamsią į šviesią. Dėl ypatingo spalvų derinio akys atrodys natūraliai ir labai išraiškingai. „Expressions Colors™“ spalvotų mėnesinių kontaktinių lęšių savybės:

  • pagaminti iš hidrogelio medžiagos;
  • nešiojimo režimas – 30 dienų.

CooperVision Expressions Colors spalvą keičiantys kontaktiniai lęšiai


Spalvoti kontaktiniai lęšiai pavers Jūsų žvilgsnį ne tik įsimintinu, bet ir taps puikiu šventinio įvaizdžio akcentu. Užburkite aplinkinius ryškiomis akimis!

Pasirinkite ir įsigykite spalvotus kontaktinius lęšius internetu arba artimiausioje „Vision Express“ optikoje.