Vienadieniai kontaktiniai lęšiai

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai (dar vadinami vienkartiniais) yra sveikas ir patogus regėjimo korekcijos būdas, atsižvelgiant į skirtingus kiekvieno žmogaus poreikius bei gyvenimo būdą. Šie lęšiai suteikia galimybę pailsėti nuo akinių, mėgautis aktyviu laisvalaikiu, nereikalauja papildomų priežiūros priemonių, įprastų mėnesiniams kontaktiniams lęšiams. Vienkartinių kontaktinių lęšių priežiūra yra paprastesnė: jų nereikia valyti, nes vieną kartą panaudojus, juos privalu išmesti. Šio nešiojimo režimo kontaktiniai lęšiai yra itin ploni, minkšti ir patogūs nešioti.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai – puikus pasirinkimas alergiškiems arba jautrias akis turintiems žmonėms, daug sportuojantiems, yra tinkantys maudynėms atviruose vandenyse, mėgstantiems pirtis - kartą panaudojus, šiuos lęšius iškart būtina išmesti, o kitą dieną įsidėti naują porą. Vienadienius kontaktinius lęšius itin mėgsta ir tie, kurie nenori ar nepripranta prie korekcinių akinių nešiojimo, nes užtikrina gerą regėjimą ir patogumą gyvenant net ir itin aktyviai.

VISION EXPRESS optikos salonuose galime pasiūlyti itin platų populiariausių ir žinomiausių vienadienių kontaktinių lęšių pasirinkimą. Kasmet peržiūrime asortimentą, stengiamės savo klientams pristatyti pačius naujausius ir pažangiausius produktus, kurie užtikrintų ne tik kokybišką matymą, bet ir ilgalaikį komfortą akims, nešiojant kontaktinius lęšius.


Diviniti Comfort Day® - ko gero steriliausi ir minkščiausi silikono-hidrogelio vienadieniai kontaktiniai lęšiai, pasižymintys itin dideliu deguonies pralaidumu. Šie lęšiai yra be galo minkšti, maloniai priglunda prie akies ir yra vos juntami. Specialios „NanoglassTM“ technologijos dėka šių kontaktinių lęšių paviršius yra absoliučiai plokščias, neleidžiantis prilipti apnašoms ar mikroorganizmams. Tad kontaktiniai lęšiai visą dieną išlieka švarūs ir sterilūs. Šį technologija sumažina akių vokų trintį iki minimumo – nešiojant šiuos lęšius mirksėti yra visiškai lengva ir paprasta, atrodo, lyg lęšių akyse net nebūtų. Lęšių paviršius sukurtas taip, kad vanduo ir ašaros natūraliai jį padengtų visą dieną, tad akys nuolat bus drėkinamos, nebus dirginamos ir nejausite sausumo pojūčio. Diviniti Comfort Day® vienadienių kontaktinių lęšių privalumai:

 • išskirtinė pažangi „MeniSilkTM“ technologija garantuoja itin didelį deguonies pralaidumą, todėl Jūsų akys „kvėpuos“ lyg būtų be lęšių, visą dieną jos bus gražios, neparaudusios ir sveikai atrodančios;
 • itin minkšti, be galo ploni, maloniai priglundanta prie akių ir visai nepastebimi;
 • 56 % kontaktinių lęšių sudaro grynas vanduo. Toks didelis drėgmės kiekis lemia komfortą įsidėjus lęšius, greitą pripratimą ir nuolatinį akių drėkinimą;
 • speciali „NanoglassTM“ technologija užtikrina apsaugą nuo apnašų ar mikroorganizmų;
 • speciali pakuotė. Diviniti Comfort Day kontaktinio lęšio pakuotė sukurta taip, kad kontaktinis lęšis negalėtų apsiversti ar susilenkti ir visada būtų tinkamoje padėtyje. Tai palengvina lęšių išėmimo ir įsidėjimo į akis procesą;
 • UV apsauga.  Diviniti Comfort Day kontaktinių lęšių sudėtyje yra UV šviesos filtras, sulaikantis akims kenksmingus UV spindulius ir saugantis ragenos, akies lęšiuko ir tinklainės pažeidimus bei senėjimą.

Diviniti - tai naujausios kartos kontaktiniai lęšiai ir jų priežiūros priemonės, užtikrinančios aukščiausio lygio komfortą Jūsų akims.


Clariti 1 day® vienadieniai kontaktiniai lęšiai yra pagaminti iš silikono-hidrogelio – sveikiausios medžiagos, užtikrinančios maksimalų komfortą ir Jūsų akių saugumą. Lęšiai yra pagaminti naudojant specialią WetLoc® technologiją, kuri padeda natūraliai pritraukti ir sulaikyti vandens molekules lęšio paviršiuje - būtent šios technologijos dėka akys neišsausėja ir atrodo sveikai. Clariti 1 day® kontaktinių lęšių savybės:

 • didelis deguonies pralaidumas netrikdo akies aprūpinimo deguonimi;
 • aukštas vandens kiekis lęšiuose užtikrina tinkamą drėgmę akyse ir didesnį komfortą;
 • lengvai įsidedami dėl itin glotnaus lęšių paviršiaus;
 • turi UVA ir UVB filtrus, kurie apsaugo akis nuo kenksmingų saulės spindulių.

PRECISION1® - šiuolaikinis pasirinkimas, ieškantiems gero kainos ir kokybės santykio. Tai aukščiausios kokybės vienadieniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos. Lęšiai ypatingai ploni, todėl jų nešiojimas yra lengvas, be to, pasižymi dideliu drėgmės ir deguonies pralaidumo lygiu. Šie kontaktiniai lęšiai skirti visiems, kurie siekia maksimalaus patogumo ir komforto, net ir aktyviai sportuojant. PRECISION1® vienadieniai kontaktiniai lęšiai pasižymi šiomis savybėmis:

 • didelis deguonies pralaidumas, todėl akys nuolat „kvėpuoja“, atrodo sveikai ir gražiai;
 • aukštas drėgmės koeficientas lemia komfortą ir malonumą nešiojant lęšius visą dieną;
 • itin ploni lęšiai, todėl yra vos juntami akyse;
 • dėka ypatingos lęšių struktūros, juos lengva įsidėti ir išsiimti;
 • tinkami tiems, kurių akys dažnai sausėja;
 • UV apsauga blokuoja 90 % kenksmingos UVA spinduliuotės ir net 99 % UVB spinduliuotės.

DAILIES® TOTAL1® - tai naujausios kartos vienadieniai kontaktiniai lęšiai, pagaminti iš silikono-hidrogelio medžiagos, išsiskiriantys iš kitų lęšių kintančiu vandens kiekiu. Šie aukščiausios kokybės lęšiai pasižymi didžiausiu deguonies pralaidumu - net 156 Dk/t. DAILIES® TOTAL1® vienadienius kontaktinius lęšius būtina kasdien keisti ir nešioti tik dienos metu. Šių lęšių ypatybės:

 • dėl unikalios technologijos vandens kiekis kinta nuo 33 % lęšio branduolyje iki 80 % lęšio paviršiuje;
 • lęšių drėgnumas lemia išskirtinį komfortą nešiojant iki pat dienos pabaigos;
 • itin didelis deguonies pralaidumo lygis užtikrina akių sveikatą, jos atrodo puikiai ir neparausta;
 • dėl fizinių savybių šie lęšiai vos juntami;
 • minkštas, švelnus ir slidus lęšių paviršius garantuoja malonų jausmą akyse.

DAILIES® AquaComfort Plus® vienadieniai kontaktiniai lęšiai su triguba drėkinimo sistema: drėkina, palaiko ir išsaugo drėgmę visą dieną. „DAILIES® AquaComfort Plus®“ kontaktinių lęšių savybės:

 • pagaminti iš hidrogelio medžiagos;
 • lengvai įsidedami;
 • su mirksėjimu aktyvinama drėkinimo sistema, kuri veikia visą dieną;
 • ašarų plėvelės stabilumo išlaikymas, užtikrinant gerą matymą ir maksimalų komfortą.

Specialistai pabrėžia, kad kontaktinių lęšių pasirinkimas yra individualus sprendimas - kas tinka vienam, nebūtinai tiks kitam. Nėra pačių geriausių kontaktinių lęšių ir priežiūros priemonių, kurios tiktų visiems. Tad nutarus išmėginti kontaktinius lęšius, rekomenduojame pasitarti su ekspertu. VISION EXPRESS specialistai patars ir rekomenduos labiausiai Jums tinkančius kontaktinius lęšius, pakonsultuos apie jų priežiūrą ir reguliaraus keitimo svarbą.

Tinkamas kontaktinių lęšių pasirinkimas, jų priežiūra ir reguliarus keitimas leis mėgautis puikiu regėjimu ir sveikomis akimis! Peržiūrėkite ir įsigykite Jums labiausiai tinkančius vienadieniai kontaktinius lęšius internetu arba artimiausioje „Vision Express“ optikoje.