Kontaktiniai lęšiai

Vienkartiniai kontaktiniai lęšiai

Vienkartiniai kontaktiniai lęšiai yra sveikas ir patogus regėjimo korekcijos būdas, atsižvelgiant į skirtingus kiekvieno žmogaus poreikius bei gyvenimo būdą. Šie lęšiai suteikia galimybę pailsėti nuo akinių, mėgautis aktyviu laisvalaikiu, nereikalauja papildomų priežiūros priemonių, įprastų mėnesiniams kontaktiniams lęšiams. Vienkartinių kontaktinių lęšių priežiūra yra paprastesnė: jų nereikia valyti, nes vieną kartą panaudojus, juos privalu išmesti. Šio nešiojimo režimo kontaktiniai lęšiai yra itin ploni, minkšti ir patogūs nešioti.

Specialistai pabrėžia, kad kontaktinių lęšių pasirinkimas yra individualus, nėra pačių geriausių kontaktinių lęšių ir priežiūros priemonių, kurios tiktų visiems. Nutarus išmėginti kontaktinius lęšius, rekomenduojama pasitarti su konsultantu. Tinkamas kontaktinių lęšių pasirinkimas, jų priežiūra ir reguliarus keitimas leis mėgautis puikiu regėjimu ir sveikomis akimis!


Clariti 1 day® vienkartiniai kontaktiniai lęšiai yra pagaminti iš silikono-hidrogelio – sveikiausios medžiagos, užtikrinančios maksimalų komfortą ir Jūsų akių saugumą. „Clariti 1 day®“ kontaktinių lęšių savybės:

 • didelis deguonies pralaidumas netrikdo akies aprūpinimo deguonimi;
 • aukštas vandens kiekis lęšiuose užtikrina tinkamą drėgmę akyje ir didesnį komfortą;
 • lengvai įsidedami dėl itin glotnaus lęšių paviršiaus;
 • apsaugo nuo UV spindulių.

Clariti 1 day® vienadieniai kontaktiniai lęšiai


DAILIES® AquaComfort Plus® vienos dienos kontaktiniai lęšiai su triguba drėkinimo sistema: drėkina, palaiko ir išsaugo drėgmę visą dieną. „DAILIES® AquaComfort Plus®“ kontaktinių lęšių savybės:

 • pagaminti iš hidrogelio;
 • lengvai įsidedami;
 • su mirksėjimu aktyvinama drėkinimo sistema, kuri veikia visą dieną;
 • ašarų plėvelės stabilumo išlaikymas, užtikrinant gerą matymą ir maksimalų komfortą.

DAILIES® AquaComfort Plus® vienos dienos kontaktiniai lęšiai


SofLens® daily disposable vienkartiniai kontaktiniai lęšiai su ComfortMoist™ technologija, suteikiantys laisvę džiaugtis gyvenimu ir puikiu regėjimu. Šie kontaktiniai lęšiai leis Jums džiaugtis ryškiomis spalvomis, padidintu kontrastu, esant blogam apšvietimui ar vairuojant. „SofLens® daily disposable“ kontaktinių lęšių savybės:

 • pagaminti iš hidrogelio;
 • „ComfortMoist™“ technologija suteikia ilgai trunkantį drėkinimą, palaiko ašarų plėvelės stabilumą, todėl jaučiamas išskirtinis patogumas visą dieną;
 • ergonomiškas kontaktinių lęšių dizainas užtikrina, kad išsiimti ir įsidėti bus itin lengva ir patogu.

SofLens® daily disposable vienadieniai kontaktiniai lęšiai


Vienkartiniai kontaktiniai lęšiai – puikus pasirinkimas alergiškiems arba jautrias akis turintiems žmonėms, daug sportuojantiems, yra tinkantys maudynėms atviruose vandenyse, mėgstantiems pirtis ar tiesiog nemėgstantiems korekcinių akinių žmonėms, užtikrinantis gerą regėjimą ir patogumą gyvenant aktyviai. VISION EXPRESS specialistai patars ir rekomenduos labiausiai Jums tinkančius kontaktinius lęšius, informuos apie jų priežiūrą ir reguliaraus keitimo svarbą.

Peržiūrėkite ir įsigykite Jums labiausiai tinkančius vienkartinius kontaktinius lęšius internetu arba artimiausioje „Vision Express“ optikoje.