Akinių rėmelių ir saulės akinių išpardavimas!

Ieškote naujų akinių? Gal ypač didelių „Marc Jacobs“ ar „Dolce & Gabbana“?
O gal katės formos „Furla“ ar išraiškingų ir dėmesį atkreipiančių „Gucci“?
Norite klasikos? Subtilumo ir minimalizmo mėgėjams irgi turime ką pasiūlyti!

Dabar VISION EXPRESS optikos salonuose visi akinių rėmeliai ir saulės akiniai iki 50 % pigiau*. Užsukite į artimiausią optikos saloną VISION EXPRESS – čia dirbantys profesionalūs konsultantai padės išsirinkti iš daugiau nei 1000 modelių, atsižvelgus į Jūsų poreikius ir pageidavimus. 
Jeigu svarstote, kas tiktų ar yra madinga šiemet, naujausių mados vėjų sekėjams esame paruošę santrauką, kokie akinių rėmeliai ir saulės akiniai šią vasarą yra patys populiariausi.

Senokai tikrinote regėjimą? Neatidėliokite ir pasitikrinkite dabar! Kviečiame registruotis el. būdu arba pasirinktos optikos telefonu – VISION EXPRESS regėjimo ekspertai profesionalia aparatūra patikrins regėjimą ir atsakys į rūpimus klausimus.

VISION EXPRESS – Jūsų regėjimo ekspertas.

* Nuolaida akinių rėmeliams galioja perkant pilną akinių komplektą (akinių rėmelis ir lęšiai) bei gaminant akinius VISION EXPRESS optikos salone. Nuolaidos nesumuojamos su kitomis akcijomis ar pasiūlymais. Akcija galioja 2021.06.01-2021.08.31.


Jūsų geras regėjimas ir Jūsų bei mūsų darbuotojų sveikata yra svarbiausia, tad garantuojame, kad laikomės visų reikalavimų saugumui užtikrinti:

  • Prie įėjimo į optikos saloną rasite informacinį pranešimą apie didžiausią galimą lankytojų skaičių vienu metu. Maloniai prašome palaukti, jeigu matote, kad maksimalus žmonių skaičius jau pasiektas;
  • Kiekviename optikos salone rasite dezinfekcinio skysčio, maloniai prašome dezinfekuoti rankas;
  • Optikos salėje rekomenduojame dėvėti apsauginę veido priemonę; gydytojo kabinete apsauginės veido priemonės dėvėjimas būtinas;
  • Į gydytojo kabinetą įleidžiame tik po vieną klientą. Po kiekvieno vizito kabinetas ir visos priemonės kruopščiai dezinfekuojami;
  • Primename, kad reikia laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo bei saugaus 1-2 metrų atstumo;
  • Maloniai prašome pasimatuotus akinių rėmelius ar saulės akinius padėti ant stalų, kad galėtume juos dezinfekuoti;
  • Rekomenduojame už pirkinius atsiskaityti banko kortele;
  • Esant pageidavimui, pagamintus akinius galėsime išsiųsti Jūsų nurodytu adresu (mokama paslauga).

Likime sveiki!